(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Warszawa

5.0 9 Opinii

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Twoim marzeniem z dzieciństwa było zostać maszynistą? W Twojej głowie wielokrotnie pojawiało się pytanie: “Czy trudno prowadzi się pociąg”? Już teraz masz okazję, by spełnić swoje marzenia! Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu w Warszawie to gwarancja fantastycznej zabawy, czyli realistycznego prowadzenia pociągu po wirtualnych torach. Poczuj czystą radość, jaka płynie z prowadzenia lokomotywy. Zapomnij o grach komputerowych i przeżyj niezwykłą przygodę jako maszynista. Zaplanuj trasę, sprawdź, czy z Twoim składem wszystko jest w porządku i ruszaj w niezwykłą podróż, zatrzymując się na dworcach w całej Polsce! Pamiętaj, że przed przejazdem należy zatrąbić!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje prowadzenie pociągu w specjalnym, profesjonalnym symulatorze. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby!

Ile czasu potrwa przeżycie?
Sama jazda jako maszynista pociągu potrwa 45 minut.

W jakim mieście mogę skorzystać z przeżycia?
Symulator Pociągu dostępny jest w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Spale.

Jaki pociąg poprowadzę?
Zostaniesz maszynistą pociągu ET22.

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Warszawa sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla nastolatka

Szukasz niezwykłego prezentu dla syna? A może potrzebujesz niesamowitego podarunku na święta dla bliskiej osoby? Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu to niezwykłe przeżycie, które pozwoli spełnić marzenia z dzieciństwa i poprowadzić pociąg. Przygoda sprawia rzeczywistą frajdę, dlatego jest to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca lub imienin. Zobacz, jak łatwo podarować emocje i spełnić marzenia o niezwykłej przygodzie. Kto wie, może w ten sposób pomożesz bliskiej osobie odkryć nową pasję?

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoba obdarowana należy stawić się na miejscu realizacji 15 minut przed wyznaczonym czasem przeżycia. Organizator zapewnia symulator oraz opiekę instruktora.
Osoba obdarowana będzie realizować przeżycie w symulatorze ET22.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natura Tour Warszawa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Piotr N.

Polecam wszystkim miłośnikom kolei! Serdecznie pozdrawiam Pana Mechanika, który przekazał wiele cennych wskazówek podczas jazdy!

Mikołaj E.

Wszystko super. Fajna przygoda.

Sandra

Dla młodego fana pociąg to była ogromna przyjemność! Już tylko takie prezenty chce!

Grzegorz Z.

Rodzinka zrobiła mi niespodziankę wykupując mi jazdę na symulatorze ET-22 na moje urodziny. Jazda przebiegła wspaniale nie wiem kiedy mineło te 45 minut ,pan instruktor wspaniały człowiek z wieloletnim doświadczeniem.Pozdrawiam cały zespół i zachęcam miłośników kolei do sprawdzenia swoich możliwości na symulatorze,wrażenia z jazdy zostaną na długo.

Roland Z.

Przejazd symulatorem był dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Wszystko było doskonale zorganizowane, zaangażowanie pana instruktora przerosło moje oczekiwania. Polecam każdemu miłośnikowi kolei!

Wyświetlono 5 z 13

Zobacz inne propozycje