Poznaj Świat Iluzji | Warszawa

0.0 0 Opinii

Poznaj Świat Iluzji | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,99 zł

39,99 zł

O prezencie

Chciałbyś wybrać się do miejsca, które istnieje, ale nie wiadomo czy jest prawdziwe? A może szukasz ciekawej rozrywki w miejscu, w którym ogranicza Cię tylko wyobraźnia? Zapraszamy w podróż, w której Poznasz Świat Iluzji w Warszawie! Niezwykłe połączenie muzeum, edukacji i rozrywki zaprasza na wyjątkowe zwiedzanie, które oparte jest na wyobraźni. Jest to jedno z niewielu muzeów, gdzie trzeba dotykać eksponatów i z nich korzystać. Matematyka, fizyka, sztuka i psychologia - tylko, czy to zwiedzanie odbyło się naprawdę, czy była to tylko… iluzja? Przygotuj się na inspirującą przygodę w niezwykłym świecie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście do Muzeum Świata Iluzji, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa zwiedzanie?
Zwiedzanie zazwyczaj trwa około 60 minut, choć oczywiście jest to zależne od Ciebie.

Co wyróżnia muzeum?
Muzeum Świata Iluzji wyróżnia się koniecznością angażowania się przez zwiedzających oraz niemal obowiązkowym dotykaniem eksponatów. Znajduje się tu ponad 60 unikalnych atrakcji.

O której jest ostatnie zwiedzanie?
Ostatnie wejście do muzeum odbywa się o godzinie 20.

Poznaj Świat Iluzji sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, prezent dla mężczyzny, prezent na imieniny

Szukasz wyjątkowego podarunku w Warszawie? Nie wiesz jaki tani upominek wybrać dla bliskiej Ci osoby? Poznaj Świat Iluzji czyli niezwykłe zwiedzanie, jeszcze bardziej niezwykłego muzeum to wspaniały pomysł na prezent dla osób w każdym wieku i każdej płci. Voucher do muzeum znakomicie sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Chłopaka lub jako pomysł na spędzenie czasu wolnego dla singla lub singielki. Wybierz prezent dla Ciebie lub podaruj bliskim emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia ponad 60 atrakcji w miejscu w których ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia. Ostatnie wejście o godzinie 20:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Muzeum Świat Iluzji

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.