Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Trójmiasto

5.0 3 Opinii

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Trójmiasto


Gdynia
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Wieczorami lubicie relaksować się przy konsoli, grając w ulubioną grę? Potraficie godzinami rozmawiać o technologicznych nowościach? W takim razie koniecznie musicie spróbować wirtualnej rzeczywistości! Ten niesamowity wynalazek mający zastosowanie na wielu płaszczyznach zachwyca i intryguje każdego, teraz i Wy macie okazję z niego skorzystać! Będziecie mogli rywalizować ze sobą w pojedynku na strzelby, skorzystać z symulatora wspinaczki czy sprawdzić się jako kierowca rajdowy! W wirtualnej rzeczywistości wszystko jest możliwe, przekonajcie się o tym na własnej skórze!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutową przygodę w wirtualnym świecie dla 2 osób.

Na czym polega realizacja?
Po założeniu specjalnych gogli odwiedzicie wirtualne światy - wrażenie jest tak realistyczne, że ciężko będzie Wam odróżnić wirtualny świat od tego prawdziwego.

Czy można samemu wybrać grę?
Jak najbardziej, sami dobierzecie rozrywkę do własnych oczekiwań i poziomu umiejętności.

Czy możliwe są jakieś skutki uboczne podczas korzystania z okularów VR?
W trakcie użytkowania gogli wizyjnych zaczyna pracować błędnik, u niektórych osób może to skutkować zawrotami głowy lub wywołaniem choroby lokomocyjnej.

Czy osoba nosząca okulary może skorzystać z oferty?
Najlepszym rozwiązaniem jest przyjście na realizację w soczewkach kontaktowych. Jeżeli nie jest to możliwe skorzystanie z gogli w okularach, niestety może to skutkować obniżonym komfortem użytkowania, np. uwieraniem w niektórych miejscach twarzy, w niektórych goglach wizyjnych w ogóle nie można korzystać w okularach.

Przygoda w Wirtualnym Świecie dla Dwojga | Trójmiasto to wstęp do świata gier komputerowych. Twoi bliscy będą mogli rywalizować między sobą w pojedynku na strzelby czy współpracować podczas wspinaczki na Mount Everest! To świetna zabawa, która sprawdzi się jako prezent na urodziny! Nie szukaj dalej prezentu, który zapewnia aktywną rozrywkę, tylko podaruj bliskim możliwość wejścia w wirtualną rzeczywistość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher upoważnia do korzystania z symulatora. Na czas realizacji niewskazane są wymyślne fryzury oraz mocny makijaż oczu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

VR Studio Gdynia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Karolina B.

Bardzo ciekawe przeżycie, niezapomniana zabawa i jednocześnie ciekawe doświadczenie. Godne polecenia.

Jan K.

Wizyta w VR studio była fantastyczna. Świetnie i ciekawe gry, i nietypowy sposób na spędzenie wolnego czasu. Daję mocne 5 gwiazdek

Jakub

Byłem z dziećmi na wspólnej grze w trybie multiplayer. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem możliwości tego sprzętu. Spory wybór gier jak na tego typu miejsce.

Jan K.

Bardzo mi się podobało, polecam jako wspólne spędzenie czasu z drugą połówką :)

Dominika K.

Wszystko super. Obsługa profesjonalna i cierpliwa:)

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.