(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Escape Room dla Znajomych Plus | Warszawa

0.0 0 Opinii

Przygoda w Escape Room dla Znajomych Plus | Warszawa


Warszawa
2-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na ciekawą rozrywkę w gronie przyjaciół? Skorzystajcie z okazji i przenieście się do mrocznego świata zagadek i zbrodni! Przygoda w Escape Room dla Znajomych to okazja, aby sprawdzić “szare komórki”, umiejętność logicznego myślenia oraz zdolność do zachowania zimnej krwi. To przede wszystkim wspaniała zabawa, w której uczestniczyć może od dwóch do pięciu osób. Czy zdołacie rozwiązać szereg zagadek i wydostać się z pokoju pełnego niebezpieczeństw? Otrzymacie 250 złotych do wykorzystania na zabawę w escape roomie. Przenieście się do świata, w którym nie wiadomo co jest dobre, a co złe!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Przygodę w Escape Roomie. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie siedmiu osób.

Jaką kwotę mamy do dyspozycji?
W ramach Vouchera otrzymacie 250 zł do wykorzystania w Black Cat Escape Room.

Z jakich pokoi możemy skorzystać?
Przygotowane zostało pięć pokoi:

1. Dom Mordercy (minimalny wiek uczestnika - 13 lat; 2-7 uczestników) - Nowy Jork. 25 letnia Shannan Gilbert znika. Policja jest bezradna, nie ma żadnego tropu. Po roku od wydarzenia, ojciec zaginionej otrzymuje dziwny telefon. Nieznajomy informuje, że Shannan została porwana przez seryjnego mordercę i podaje rzekome miejsce jej uwięzienia. Natychmiast ruszacie we wskazane miejsce. Czy odnajdziecie ją całą i zdrową?

2. Złoto Nazistów (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-7 uczestników) - Jesteście poszukiwaczami skarbów, w lesie odkopujecie wejście do niemieckiego bunkra. Jakie tajemnice kryją się w środku?

3. Sex Room (minimalny wiek uczestnika - 15 lat; 2-10 uczestników) - Jesteście pracownikami agencji detektywistycznej. Pracujecie dla klienta, który korzystał został nagrany w dwuznacznej sytuacji. Teraz jest szantażowany. Włamcie się do lokalu, w którym nagrano Waszego klienta i odnajdźcie kompromitujące nagrania!

4. Zbrodnia na Płótnie (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-7 uczestników) - Paryż. Markus i Sara to znana para w świecie artystów. On jest wybitnym malarzem, ona to uznana i piękna pisarka. Pewnego dnia znikają. Co się z nimi stało? Udajcie się do pracowni malarskiej Markusa i przeprowadźcie własne śledztwo. Czas działa na Waszą niekorzyść!

5. Powstanie Warszawskie (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-8 uczestników) - Pokój nr 1 w Polsce, według rankingu Lockme -
1 sierpnia 1944 roku, Warszawa. Godzina 02:00. Grupa AK-owców właśnie otrzymała ważny rozkaz do wykonania. Jedna ze śródmiejskich kamienic ukrywa niezwykły skarb - radiostację. Trzeba przez nią nadać tajny komunikat, dotyczący zbliżającej się godziny "W". Skierowany jest on do ukrywającej się nieopodal Warszawy grupy cichociemnych. Odnajdźcie lokal konspiracyjny - ten dzień, ta misja... wszystko zależy od Was!
Pokój jest stworzony z ogromną pasją i wyposażony w najnowszą technologię. Fabuła wiąże się z dramatyczną historią miasta. To coś więcej niż pokój zagadek, to podróż, emocje, przygoda i świetna zabawa.
Od poniedziałku do 14:59 w piątek gra odbywa się z udziałem jednego aktora. Od piątku, od godziny 15:00 do niedzieli gra odbywa się z udziałem dwóch aktorów.

W jakim języku może odbyć się zabawa?
Przygoda w Escape Room jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Przygoda w Escape Room dla Znajomych Plus | Warszawa sprawdzi się jako świetny pomysł na prezent, który doceni zarówno dziewczyna, jak i chłopak! Wielkie emocje i wspaniała zabawa to doskonały podarunek z okazji urodzin lub imienin! To będą niezapomniane chwile w Warszawie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

2-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnicy mają do dyspozycji 250 złotych, do wykorzystania w Black Cat Escape Room. Zabawa może odbywać się w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Black Cat Escape Room

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje