Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

125,00 zł

125,00 zł

O prezencie

Ten dzień zapowiada się niesamowicie! Różnorodność aktywności sportowych, które na Ciebie czekają jest ogromna! Szalona Zabawa w Parku Rozrywki to wyjątkowy dzień jaki spędzisz w doskonale przygotowanym ośrodku rekreacji! Wspinaj się, skacz i pokonuj kolejne przeszkody! Trening ten zrobi z Ciebie nieustraszonego komandosa. Żadna góra, ani las już nigdy nie będą dla Ciebie straszne! Różnego rodzaju ćwiczenia połączone ze świetną zabawą to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika sportu! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu dla jednej osoby do popularnego warszawskiego parku rozrywki. Osoba obdarowana będzie miała możliwość skorzystania z wszystkich atrakcji parku tj. strefy trampolin, parku linowego oraz ścianki wspinaczkowej.

Jaki strój jest wymagany?

Wymagany jest strój sportowy. W przypadku parku linowego konieczne jest obuwie sportowe. Do zabawy w strefie trampolin potrzebne są odpowiednie antypoślizgowe skarpetki zapewniajace bezpieczeństwo, które otrzymasz na miejscu!

Czy każdy może bawić się w parku rozrywki?

Bawić się w parku może każda osoba o względnie dobrej sprawności fizycznej. Minimalny wiek osób, które mogą korzystać z atrakcji to 3 lata w przypadku strefy trampolin i ścianki wspinaczkowej oraz 8 lat w przypadku parku linowego. Minimalny wzrost osoby korzystającej z parku linowego to 140 cm wzrostu. Jej waga nie może przekraczać 130 kg. 

Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa to znakomity pomysł na prezent dla nastolatki lub nastolatka. Może być podarunkiem z okazji Świąt lub na urodziny! Pomysłowy prezent łączący świetną zabawę z aktywnością fizyczną na pewno się sprawdzi! Zapewnienie komuś super rozrywki to najlepszy prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Cały dzień.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje bilet wstępu do 3 stref parku rozrywki: strefy trampolin, strefy ze ścianką wspinaczkową oraz strefy z parkiem linowym. Prezent obejmuje również wyposażenie dodatkowe zapewniające bezpieczeństwo: park trampolin - skarpetki antypoślizgowe; ścianka wspinaczkowa -uprząż, buty do wspinaczki, przyrząd asekuracyjny. Wymagania: park linowy – minimum 8 lat, minimum 135 cm wzrostu, maksymalna waga 130 kg; ścianka wspinaczkowa i strefa trampolin – minimum 3 lata (do 6 roku życia pod bezpośrednim nadzorem dorosłego opiekuna). Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.