Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,99 zł

79,99 zł

O prezencie

Ten dzień zapowiada się niesamowicie! Różnorodność aktywności sportowych, które na Ciebie czekają jest ogromna! Szalona Zabawa w Parku Rozrywki to wyjątkowy dzień jaki spędzisz w doskonale przygotowanym ośrodku rekreacji! Wspinaj się, skacz i pokonuj kolejne przeszkody! Trening ten zrobi z Ciebie nieustraszonego komandosa. Żadna góra, ani las już nigdy nie będą dla Ciebie straszne! Różnego rodzaju ćwiczenia połączone ze świetną zabawą to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika sportu! Zapraszamy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje całodniowy bilet wstępu dla jednej osoby do parku rozrywki. 

Jaki strój jest wymagany?
Wymagany jest strój sportowy. W przypadku parku linowego konieczne jest obuwie sportowe. Do zabawy w strefie trampolin potrzebne są odpowiednie antypoślizgowe skarpetki zapewniajace bezpieczeństwo, które otrzymasz na miejscu!

Co znajduje się w Parku Rozrywki?
W Parku Rozrywki znajdziecie:
- Strefę Trampolin;
- Park linowy;
- Happy Climbing;
- Tor Ninja;
- Ściankę Wspinaczkową (wymagany własny sprzęt lub jego wypożyczenie).

Czy każdy może bawić się w parku rozrywki?
Bawić się w parku może każda osoba o względnie dobrej sprawności fizycznej. Minimalny wiek osób, które mogą korzystać z atrakcji to 3 lata w przypadku strefy trampolin i ścianki wspinaczkowej oraz 8 lat w przypadku parku linowego. Minimalny wzrost osoby korzystającej z parku linowego to 140 cm wzrostu. Jej waga nie może przekraczać 130 kg. 

Szalona Zabawa w Parku Rozrywki | Warszawa to znakomity pomysł na prezent dla nastolatki lub nastolatka. Może być podarunkiem z okazji Świąt lub na urodziny! Pomysłowy prezent łączący świetną zabawę z aktywnością fizyczną na pewno się sprawdzi! Zapewnienie komuś super rozrywki to najlepszy prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy wstęp do Parku Trampolin oraz 1 parę skarpetek antypoślizgowe. Przeżycie dostępne jest dla osób od 3 roku życia, jednakże osoby do 6 roku życia muszą przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (wejście opiekuna do strefy zabaw za darmo). Osoby niepełnoletnie (powyżej 6 roku życia) muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Przed przybyciem skontaktuj się telefonicznie z wykonawcą i sprawdź dostępność terminów. Pamiętaj, że na miejscu realizacji należy pojawić się 15 minut przed wybraną godziną w celu przebrania oraz rejestracji (przy rejestracji należy przekazać voucher).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stacja Grawitacja

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje