Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie | Warszawa (okolice)


Serock
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz przebywać nad wodą, ale opalanie się to zdecydowanie nie Twoja bajka? Marzy Ci się uprawianie ekstremalnego sportu wodnego? Zapraszamy na Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie!Ta dyscyplina to połączenie nart wodnych, surfingu i snowboardu. Polega na płynięciu na desce po powierzchni wody i jednoczesnym trzymaniu liny, ciągniętej przez motorówkę. Doskonała okazja, aby przełamać rutynę podczas pobytu nad wodą i spróbować swoich sił w tym fascynującym sporcie! Pakiet lekcji zmieni Cię w prawdziwego profesjonalistę! Zakochaj się w Wakeboardzie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pakiet 3 lekcji nauki pływania na wakeboardzie, dla jednej lub dwóch osób.

Ile czasu trwa lekcja?
Jedna lekcja potrwa około 45 minut.

Co jest wymagane, aby odbyć taką lekcję?
Jedynym wymogiem jest umiejętność pływania (wpław).

Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla ukochanej, prezent na urodziny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla osoby lubiącej przebywanie nad wodą? Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie doskonale sprawdzi się jako przeżycie, które zagwarantuje emocje oraz pozwoli na rozwinięcie nowej pasji! Świetny podarunek zarówno na Dzień Chłopaka, jak i Dzień Ojca! Będzie również dobrym wyborem na 18. urodziny lub imieniny!

SEO- Przeżyj prawdziwą przygodę nad wodą i znajdź nową, fascynującą pasję! Pakiet Lekcji Pływania na Wakeboardzie to gwarancja niezapomnianych emocji i świetny pomysł na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent zawiera: pakiet 3 lekcji nauki pływania (1 lekcja trwa 45 minut), opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej oraz deski wakeboardowej. Wymagana jest umiejętność pływania (wpław).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.