(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wakeboarding | Kraków

5.0 11 Opinii

Poznaj Wakeboarding | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

108,99 zł

108,99 zł

O prezencie

Poczuj się jak na wakacjach w środku Krakowa! Przejrzyście czysta woda, niebo, słońce i oczywiście deska - świat Wakeboardingu stoi przed tobą otworem! Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Ci na swobodne poznanie uroków pływania po jeziorze. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Prezent obejmuje pływanie na wyciągu 2.0. Obdarowany otrzyma pełny instruktaż na brzegu, a następnie spędzi na wodzie 15 minut.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Osoba obdarowana na wyciągu spędzi 15 minut. Należy pojawić się na miejscu realizacji około 20 minut wcześniej w celu przygotowania do pływania.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp na wyciąg wakeboardowy. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WakePoint

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

Pawel W

Warto, dobra zabawa. Wystarczajaco, zeby sprawdzic na czym to polega. Fajna miejscowka i fajna ekipa na miejsu. Polecam!

Sylwia Tatarek

Bardzo fajna obsługa, była to moja pierwsza przygoda z deską i na pewno nie ostatnia :)

Anna Pietrzyk

Prezent bardzo mi się podobał, było to rewelacyjne doświadczenie. Bardzo fachowa, miła i życzliwa obsługa. Szczerze polecam.

Michał O.

Wakeboarding fajna sprawa, polecam spróbować.

Dominik

Ciężko stwierdzić, bo jak na nowicjusza, to udało mi się opanować sporo rzeczy. Osobiście uważam, że nic nie trzeba poprawiać

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje