Poznaj Wakeboarding | Kraków

4.0 4 Opinie

Poznaj Wakeboarding | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,00 zł

49,00 zł

O prezencie

Poczuj się jak na wakacjach w środku Krakowa! Przejrzyście czysta woda, niebo, słońce i oczywiście deska - świat Wakeboardingu stoi przed tobą otworem! Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Ci na swobodne poznanie uroków pływania po jeziorze. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Prezent obejmuje pływanie na wyciągu 2.0 w czasie jednej godziny oraz użyczenie sprzętu.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Osoba obdarowana na wyciągu spędzi 15 minut. Należy pojawić się na miejscu realizacji około 20 minut wcześniej w celu przygotowania do pływania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wstęp na wyciąg wakeboardowy. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

WakePoint

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Pawel W

Warto, dobra zabawa. Wystarczajaco, zeby sprawdzic na czym to polega. Fajna miejscowka i fajna ekipa na miejsu. Polecam!

Sylwia Tatarek

Bardzo fajna obsługa, była to moja pierwsza przygoda z deską i na pewno nie ostatnia :)

Anna Pietrzyk

Prezent bardzo mi się podobał, było to rewelacyjne doświadczenie. Bardzo fachowa, miła i życzliwa obsługa. Szczerze polecam.

Darek

Super miejsce oraz instruktorzy :D

Kasia

Fajny pomysł dla osób aktywnych chcących spróbowac alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.