Ostra Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa

5.0 3 Opinii

Ostra Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Od dziecka Twoim marzeniem była jazda ciężką, opancerzoną maszyną? Teraz stoisz przed szansą poprowadzenia niesamowitej Amfibii Volvo BV 202! Przekonaj się jak to jest sterować tym motoryzacyjnym potworem. Deszcz, śnieg, błoto, a nawet woda nie powstrzyma tego pojazdu przed dotarciem do celu. Szweccy wynalazcy zaprojektowali go tak, aby żadna przeszkoda w naszym klimacie nie mogła stanąć jej na drodze. Już dziś przekonaj się czy będziesz w stanie ją ujarzmić. Powodzenia!

Co obejmuje prezent?
20 minutową jazdę za sterami wojskowej amfibii volvo BV 202.

Jak przebiega realizacja?
Po krótkim szkoleniu usiądziesz za sterami tej potężnej maszyny i staniesz przed wyzwaniem opanowania jej na przygotowanym dla Ciebie terenie.

Dane techniczne maszyny?
Typ pojazdu: transporter,
Trakcja: gąsienicowa,
Załoga: 1 + do 11 pasażerów,
Silnik 100 kM,
Prędkość:
na lądzie: 52 km/h,
w wodzie: 4,7 km/h,
Zasięg: 330 km.

Ostra Jazda Wojskową Amfibią | Warszawa to prezent, który z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Prezent dla fana motoryzacji to ciężki orzech do zgryzienia? Odpowiedni podarunek dla ukochanego spędza Ci sen z powiek/? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!  Postaw na niezapomniane wspomnienia i spraw bliskim prezent w formie przeżycia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Realizacja od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mistrzowie Imprez

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Artek

Monster Truck - warto skorzystać z przejażdżki, polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.