Gokart Podwójny | Kielce

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Gokart Podwójny | Kielce


Kielce
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

54,99 zł

54,99 zł

O prezencie

Gokart Podwójny jest świetną okazją do tego, żeby dzielić przeżycie z drugą osobą, co może jeszcze spotęgować dobrą zabawę. Pokonując tor z dużą prędkością z pewnością zrozumiecie, czym jest prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Radość i emocje płynące ze swobodnego prowadzenia gokartu jest czymś, czego ciężko nie polubić i czego po prostu trzeba spróbować!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje minutową jazdę dwuosobowym gokartem po profesjonalnym torze, trwającą około 8 minut.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty związane z jazdą gokartami?
Jeżeli jest to Wasze pierwsze wejście na tor, trzeba wyrobić kartę członkowską - jej koszt to 10 zł.

Czy można odbyć jazdę będąc niepełnoletnim?
Gokart prowadzić może wyłącznie osoba pełnoletnia (maksymalna waga uczestnika: 120 kg). Jako pasażer może jechać dziecko już od około 5-go roku życia / 120 cm wzrostu (decyzja opiekuna w oparciu o psychofizyczne cechy dziecka). Ze względów bezpieczeństwa na gokarcie podwójnym czasy okrążeń nie są mierzone.

Gokart Podwójny sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla nastolatka, prezent na Dzień Chłopaka.

Nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby? Gokart Podwójny to wyjątkowy prezent, który sprawi dużo radości obdarowanemu, gdy go dasz jako prezent na Święta Bożego Narodzenia. Dając komuś przeżycie, gwarantujesz mu wiele intensywnych wrażeń i dużo pozytywnych emocji. Gokart Podwójny sprawdzi się z pewnością również jako podarunek na Dzień Dziecka. Idealny upominek dla pary!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Obowiązuje strój sportowy, obuwie pełne, sportowe na płaskim obcasie (również dla pasażera gokarta podwójnego).

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Gokart prowadzić może wyłącznie osoba pełnoletnia (maksymalna waga uczestnika: 120 kg). Jako pasażer może jechać dziecko już od ok. 5-go roku życia / 120 cm wzrostu (decyzja opiekuna w oparciu o psychofizyczne cechy dziecka). Ze względów bezpieczeństwa na gokarcie podwójnym czasy okrążeń nie są mierzone. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 10 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 10zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

E1Gokart

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.