Nagraj Własną Płytę

1 2 3 4 5 (11)
Warszawa
1 os.

1299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

„Śpiewać każdy może…”, a teraz każdy nawet może nagrać swój debiutancki singiel! Marzenia o nagraniu własnej płyty w końcu mogą się spełnić. Nagraj Własną Płytę w profesjonalnym studio, pod okiem wykwalifikowanego opiekuna, gdzie miło i owocnie spędzić czas, a po całym dniu ciężkiej pracy posłuchasz własnej twórczości! Czeka Cię sporo pracy, jednak szybko zobaczysz jej efekty i poczujesz się jak prawdziwa gwiazda! Swoją płytą możesz pochwalić się bliskim, a nawet wręczyć ją komuś w prezencie! A może odkryjesz w sobie nową pasję i już niedługo będzie można kupić Twoją płytę w sklepach muzycznych! To może być pierwszy krok do sukcesu... Jedno jest pewne, ta przygoda na pewno przyniesie Tobie dużo satysfakcji i wiele nowych doświadczeń.

Prezent obejmuje:

  • Nagranie śpiewu, 
  • Miksowanie, 
  • Montaż.

Szukasz prezentu dla osoby posiadającej prawdziwy talent muzyczny? Trafiłeś w dziesiątkę! Voucher Nagraj Własną Płytę to świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika muzyki. Z pewnością ten upominek go zaskoczy, a płyta zostanie jako pamiątka na długie lata! Zaskocz swojego chłopaka, siostrę czy brata! Podaruj ten oryginalny prezent, a spełnisz czyjeś marzenie! 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń. W studio znajduje się przeszklony pokój, z którego można obserwować nagrywanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Uczestnik jest proszony o przyniesienie własnego ulubionego podkładu muzycznego w formacie MP3. Istnieje możliwość aby przyjść na nagranie z własnym zespołem oraz własnym sprzętem. Realizacja prezentu jest możliwa tylko w dni robocze. Zmiany w rezerwacji możliwe są nie później niż 30 dni przed terminem realizacji, dlatego prosimy o przemyślenie terminu rezerwacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.