(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aranżacja Wnętrz | Kurs Online

Promocja
0.0 0 Opinii

Aranżacja Wnętrz | Kurs Online


Realizacja online
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł 379,99 zł -47% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł

199,99 zł -%
379,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379,99 zł

O prezencie

Oryginalny design i nieszablonowe, nowoczesne rozwiązania? A może klasyczne wnętrza z naciskiem na domowe ciepło? Przekonaj się, który styl bardziej pasuje do Ciebie, podczas kursu online - Aranżacje Wnętrz. Usiądź wygodnie na domowej kanapie, przygotuj ulubione przekąski i filiżankę ulubionej kawy i… zostań specjalistą ds. aranżowania i urządzania wnętrz. Kurs nauczy Cię, jak znakomicie wykorzystywać przestrzeń mieszkalną, jakie kolory i wykończenia doskonale ze sobą współgrają oraz pozwoli Ci rozwijać swoją pasję. Być może właśnie udało Ci się znaleźć nowy zawód, który sprawi, że pokochasz swoją pracę? Zostań profesjonalistą, korzystając z wygodnego kursu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje dostęp do kursu - Projektowanie Wnętrz. Kurs odbywa się w formie online na platformie e-learningowej.

Jaka tematyka poruszana jest podczas kursu?
W kursie znajdują się informacje o tym, jak prawidłowo zaplanować i przygotować poszczególne elementy projektu wnętrza. Tematy poruszane w kursie to m.in. style występujące we wnętrzach, kolory, kwestie oświetlenia, elementy wykończeniowe i inne.

Ile czasu potrwa kurs?
Czas ukończenia kursu zależy od twojej aktywności. Kurs online jest podzielony na moduły tematyczne w obrębie których będziesz przerabiał kolejne lekcje.

Czy jest egzamin?
Na końcu każdego modułu znajduje się test sprawdzający Twoją wiedzę. Po zapoznaniu się z całym materiałem w dowolnym dla Ciebie momencie podejdziesz do egzaminu kończącego.

Czy otrzymam certyfikat?
Po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z kursu?
Tak - z kursu może skorzystać każdy, kto zainteresowany jest profesjonalnym projektowaniem wnętrz.

Jak wygląda udany prezent dla żony? Spełnia jej marzenia, pomaga realizować pasje i wzbudza w niej zachwyt. Właśnie taki jest kurs online - Aranżacje Wnętrz, który znakomicie sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy ślubu, na Dzień kobiet lub urodziny. Będzie także pasował na imieniny lub święta - słowem na każdą okazję, bowiem pozwoli pielęgnować hobby lub zmienić pracę na taką, którą się kocha. Nieważne - ukochana, przyjaciółka, siostra czy koleżanka - ważne, że kurs z pewnością jej się spodoba! Podaruj praktyczne emocje i marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Realizacja online

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Nieograniczony dostęp do kursu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje kurs online z nielimitowanym dostępem do przygotowanych materiałów. Kursant w wybranym przez siebie momencie podchodzi do egzaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

eKursy365.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje