JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42

Przasnysz
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Przejmij stery i pod nadzorem doświadczonego instruktora poczuj skrzydła! W ciągu 10 minutowego lotu oprócz obserwacji wskazań pokładowych możesz doświadczyć wspólnego i samodzielnego sterowania. Spełnij swoje marzenia - to one wiszą w powietrzu! Wznieś się ku górze jak ptak i obserwuj świat z innej perspektywy! 

Szukasz pomysłu na prezent dla fana podniebnych przygód? Lot Zapoznawczy Samolotem Zlin 42 będzie świetnym rozwiązaniem! Ten upominek nie tylko zapewni dawkę adrenaliny, ale także dostarczy mnóstwa wspomnień. Podaruj ten prezent na walentynki, urodziny czy święta. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot Zapoznawczy Samolotem ZLIN 42 trwa 10 minut, dokładny czas lotu uzależniony jest między innymi od warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent daje możliwośc pilotowania razem z instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu. Konieczna wcześniejsza rezerwacja. W 10 minut pokonuje się trasę ok 40 km.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1107
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.