JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Dąbrowa Górnicza

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Dąbrowa Górnicza


Dąbrowa Górnicza
1 os.

189 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
189 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz podróżować? Chcesz przenieść się w dowolny zakątek na Ziemi w mgnieniu oka i zasiąść za sterami maszyny wprost z Twoich marzeń? Teraz masz na to niepowtarzalną szansę. Poczuj się jak prawdziwy pilot ogromnego samolotu pasażerskiego, jakim jest Airbus A320 z naszym Lotem Zapoznawczym w Symulatorze! Trenażer lotu dokładnie odzwierciedla wyposażenie Airbusa A320, dlatego też czekają Cię niezapomniane emocje z zastrzykiem adrenaliny i wspaniałe chwile w przestworzach!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Na początek zapoznasz się z kokpitem samolotu, a następnie odbędziesz niezwykły Lot w Symulatorze Airbusa A320 w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Przygotuj się na 20 minut niesłychanych emocji!

Czy wiesz, że...
samolot Airbus A320 łącznie przewiózł ponad 7 miliardów pasażerów, czyli tyle ile wynosi obecnie populacja Ziemi od swojego pierwszego komercyjnego lotu w 1988 roku.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla mężczyzny, upominek na Dzień Chłopaka

Szukasz wystrzałowego prezentu na Dzień Chłopaka? Pragniesz swojemu ukochanemu sprawić ogromną przyjemność? W takim razie mamy coś specjalnego dla Ciebie i Twoich bliskich. Podaruj im niezwykły Lot Zapoznawczy w Symulatorze Airbusa A320 i zachęć do odkrywania nowych przygód, a być może i pasji! Z pewnością jest to doskonały prezent zarówno dla niej, jak i niego na urodziny, imieniny i święta! Pozwól swoim bliskim wzbić się w przestworza!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dąbrowa Górnicza

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 18 roku życia mogą wejść na pokład symulatora w obecności rodzica, opiekuna prawnego bądź za pisemną zgodą jednego z nich. Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Krystian

Lepszego prezentu nie mógłbym sobie wyobrazić. Niesamowite doświadczenie, którego powinna doświadczyć każda osoba, która interesuje się lotnictwem lub po prostu „lata turystycznie”, a chciałaby zobaczyć, jak całość wygląda od przysłowiowej kuchni. Niestety jest mały problem – ta zabawa uzależnia. Już nie mogę doczekać się kolejnych lotów. :-D

Iza

Ciekawe doświadczenie, realistyczna symulacja, chętnie bym powtórzyła, zabrakło jedynie czasu, za tą kwotę mogłoby być chociaż 30 min., miła, zaangażowana obsługa.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.