JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot w Symulatorze | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot w Symulatorze | Warszawa

Warszawa
1 os.

379 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
379 zł

Marzysz o byciu pilotem? Spróbuj swoich sił w profesjonalnym symulatorze lotów. Zasiądź za sterami samolotu i dzięki najnowszej technologii poczuj siły i przeciążenia pojawiające się w rzeczywistym locie. Żadna gra komputerowa nie dostarczy Ci takich przeżyć. Profesjonalny instruktor wyjaśni Ci i pokaże wszystkie zagadnienia występujące podczas lotu samolotem. Oprócz tego będziesz miał możliwość przetestować się w ekstremalnych warunkach i kryzysowych sytuacjach. Sprawdź, jak radzisz sobie za sterami - może to początek pasji na całe życie? 

Prezent obejmuje:

  • Wprowadzenie teoretyczne i zapoznanie ze sprzętem,
  • Opiekę instruktora,
  • Trening na symulatorze lotu w różnych warunkach atmosferycznych i w różnych sytuacjach.
Prezent dla fanów lotnictwa to nielada wyzwanie! Lot w Symulatorze to idealny podarunek dla miłośników samolotów - pozwala rozwijać pasję i spędzić czas w ciekawy sposób. Niezależnie od tego, kogo chcesz uszczęśliwić - czy jest to prezent dla Taty, Męża, Przyjaciela, czy też Kolegi zapewniamy, że wywoła ogromną radość i zaskoczenie! Podaruj super prezent i ciesz się radością swoich bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi). Do projekcji obrazu wykorzystywane są 3 rzutniki. Aby pilot mógł „poczuć” samolot do wolantu oraz pedałów zamocowane są siłowniki, które symulują siły pojawiające się w rzeczywistym samolocie. Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1707
Filtruj Prezenty

Opinie (6)

Krzysztof S

Bardzo ciekawe doświadczenie. Prezent polecam raczej osobom zainteresowanym chociaż trochę lotnictwem, wtedy można cieszyć się lotem po stosunkowo krótkim wprowadzeniu. Obsługa bardzo miła i rzeczowa.

Robert

Plusem jest bardzo miła obsługa. Minusem miejsce / trudny dojazd, wjazd itp.

Radek

Fajne przeżycie. Warto spróbować chociaż raz. Polecam.

Rafal

Niezapomniany prezent urodzinowy, niesamowite wrażenie, fachowa obsługa, to coś więcej niż gra komputerowa. Polecam nawet Żołtodziobom!:)

Przemysław

Lot w Symulatorze, który odbyłem na lotnisku na Bemowie na pewno zapamiętam na długo. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, a siedziba firmy w której znajduje się symulator położona jest na terenie lotniska, na parterze wieży kontrolnej, co tworzy dobry klimat i pozwala się "wczuć" w planowany lot, a samolot którym się leci można obejrzeć na płycie lotniska.Sam lot na symulatorze wiernie odwzorowuje naturalne warunki panujące w kabinie pilotów i pomimo, tego że jest to tylko symulator czułem odpowiedzialność jaka spoczywa na mnie, aby się nie rozbić ,a na końcu bezpiecznie wylądować. Instruktor siedzi przy komputerze, tak więc stery trzymamy sami. Startowaliśmy i lądowaliśmy na Okęciu, opierając się o "prawdziwe" wskazania zegarów i pomoce nawigacyjne (zresztą nawigowanie jest najtrudniejszym elementem, wznieść się jest dosyć łatwo, a potem wokół wielki błękit i trzeba wiedzieć gdzie lecieć). Generalnie połknąłem bakcyla, dostałem dyplom ukończenia pierwszego lotu i następnym krokiem jest już lot z instruktorem prawdziwym samolotem - może czas to wprowadzić do oferty Wyjątkowego Prezentu?

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.