eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa

5.0 3 Opinii

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Chciałbyś zostać pilotem samolotu? Zastanawiasz się czy to hobby dla Ciebie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spróbuj swoich możliwości w profesjonalnym symulatorze lotów. Symulator Full Motion Redbird  i najnowsza technologia pozwolą Ci poczuć prawdziwe siły i przeciążenia występujące w rzeczywistym locie. To nie jest gra komputerowa! Dzięki pomocy profesjonalnego pilota poznasz wszystkie zagadnienia występujące podczas lotu samolotem. Instruktor pozwoli Ci przetestować się w ekstremalnych warunkach i kryzysowych sytuacjach. Nie czekaj dłużej! Sprawdź jak poradzisz sobie za sterami samolotu!

Co obejmuje prezent?
Wprowadzenie teoretyczne i zapoznanie ze sprzętem, opiekę instruktora, trening na symulatorze lotu w różnych warunkach atmosferycznych i w różnych sytuacjach.

Jak wygląda symulator?
Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi).

Jaki samolot pilotujemy?
Symulator jest odwzorowaniem kokpitu samolotu CESSNA 182 wyposażonym w awionikę GARMIN 1000.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:

prezent dla chłopaka, prezent dla faceta, podarunek na Mikołajki

Lot Zapoznawczy w Symulatorze to idealny wybór na podarunek dla fanów lotnictwa. Podaruj to niesamowite przeżycie Twoim bliskim! Trening w symulatorze to idealny prezent dla każdej osoby, która lubi nowe wyzwania i lubi sprawdzać swoje możliwości! Podaruj voucher na prezent dla  Przyjaciela, Męża, czy też Taty. Ten nietuzinkowy podarunek to genialny prezent na 30, 40 a nawet 50 urodziny! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi). Do projekcji obrazu wykorzystywane są 3 rzutniki. Aby pilot mógł „poczuć” samolot do wolantu oraz pedałów zamocowane są siłowniki, które symulują siły pojawiające się w rzeczywistym samolocie. Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ventum Air

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Justyna A.

Wszystko super. Świetny instruktor.

Mariusz

Bardzo fajne doświadczenie!

Max

Wszystko było bardzo fajnie! Nic nie trzeba zmieniać! Dziękuje bardzo za taki fajny lot!

Robert

- Przyjazny sposób prezentacji produktu - Dostarczenie tego , co było w opisie zakupu - Kompetencja i fachowość osoby realizującej usługę będącą przedmiotem zakupu - Umiejętne wzbudzenie zainteresowania i zachęcanie do kolejnych zakupów

Krzysiek

Najlepszy prezent :)

Zobacz inne propozycje