JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa


Warszawa
1 os.

289 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
289 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chciałbyś zostać pilotem samolotu? Zastanawiasz się czy to hobby dla Ciebie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spróbuj swoich możliwości w profesjonalnym symulatorze lotów. Symulator Full Motion Redbird  i najnowsza technologia pozwolą Ci poczuć prawdziwe siły i przeciążenia występujące w rzeczywistym locie. To nie jest gra komputerowa! Dzięki pomocy profesjonalnego pilota poznasz wszystkie zagadnienia występujące podczas lotu samolotem. Instruktor pozwoli Ci przetestować się w ekstremalnych warunkach i kryzysowych sytuacjach. Nie czekaj dłużej! Sprawdź jak poradzisz sobie za sterami samolotu!

Co obejmuje prezent?
Wprowadzenie teoretyczne i zapoznanie ze sprzętem, opiekę instruktora, trening na symulatorze lotu w różnych warunkach atmosferycznych i w różnych sytuacjach.

Jak wygląda symulator?
Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi).

Jaki samolot pilotujemy?
Symulator jest odwzorowaniem kokpitu samolotu CESSNA 182 wyposażonym w awionikę GARMIN 1000.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:

prezent dla chłopaka, prezent dla faceta, podarunek na Mikołajki

Lot Zapoznawczy w Symulatorze to idealny wybór na podarunek dla fanów lotnictwa. Podaruj to niesamowite przeżycie Twoim bliskim! Trening w symulatorze to idealny prezent dla każdej osoby, która lubi nowe wyzwania i lubi sprawdzać swoje możliwości! Podaruj voucher na prezent dla  Przyjaciela, Męża, czy też Taty. Ten nietuzinkowy podarunek to genialny prezent na 30, 40 a nawet 50 urodziny! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi). Do projekcji obrazu wykorzystywane są 3 rzutniki. Aby pilot mógł „poczuć” samolot do wolantu oraz pedałów zamocowane są siłowniki, które symulują siły pojawiające się w rzeczywistym samolocie. Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Justyna A.

Wszystko super. Świetny instruktor.

Mariusz

Bardzo fajne doświadczenie!

Max

Wszystko było bardzo fajnie! Nic nie trzeba zmieniać! Dziękuje bardzo za taki fajny lot!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.