Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy w Symulatorze | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

339,00 zł

339,00 zł

O prezencie

Chciałbyś zostać pilotem samolotu? Zastanawiasz się czy to hobby dla Ciebie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spróbuj swoich możliwości w profesjonalnym symulatorze lotów. Symulator Full Motion Redbird  i najnowsza technologia pozwolą Ci poczuć prawdziwe siły i przeciążenia występujące w rzeczywistym locie. To nie jest gra komputerowa! Dzięki pomocy profesjonalnego pilota poznasz wszystkie zagadnienia występujące podczas lotu samolotem. Instruktor pozwoli Ci przetestować się w ekstremalnych warunkach i kryzysowych sytuacjach. Nie czekaj dłużej! Sprawdź jak poradzisz sobie za sterami samolotu!

Co obejmuje prezent?
Wprowadzenie teoretyczne i zapoznanie ze sprzętem, opiekę instruktora, trening na symulatorze lotu w różnych warunkach atmosferycznych i w różnych sytuacjach.

Jak wygląda symulator?
Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi).

Jaki samolot pilotujemy?
Symulator jest odwzorowaniem kokpitu samolotu CESSNA 182 wyposażonym w awionikę GARMIN 1000.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze sprawdzi się jako:

prezent dla chłopaka, prezent dla faceta, podarunek na Mikołajki

Lot Zapoznawczy w Symulatorze to idealny wybór na podarunek dla fanów lotnictwa. Podaruj to niesamowite przeżycie Twoim bliskim! Trening w symulatorze to idealny prezent dla każdej osoby, która lubi nowe wyzwania i lubi sprawdzać swoje możliwości! Podaruj voucher na prezent dla  Przyjaciela, Męża, czy też Taty. Ten nietuzinkowy podarunek to genialny prezent na 30, 40 a nawet 50 urodziny! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Symulator składa się z kabiny pilota oraz stanowiska instruktora (pozwala kontrolować pogodę, usterki samolotu, pokazuje dane nawigacyjne potrzebne instruktorowi). Do projekcji obrazu wykorzystywane są 3 rzutniki. Aby pilot mógł „poczuć” samolot do wolantu oraz pedałów zamocowane są siłowniki, które symulują siły pojawiające się w rzeczywistym samolocie. Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ventum Air

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Justyna A.

Wszystko super. Świetny instruktor.

Mariusz

Bardzo fajne doświadczenie!

Max

Wszystko było bardzo fajnie! Nic nie trzeba zmieniać! Dziękuje bardzo za taki fajny lot!

Robert

- Przyjazny sposób prezentacji produktu - Dostarczenie tego , co było w opisie zakupu - Kompetencja i fachowość osoby realizującej usługę będącą przedmiotem zakupu - Umiejętne wzbudzenie zainteresowania i zachęcanie do kolejnych zakupów

Krzysiek

Najlepszy prezent :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.