(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza

0.0 0 Opinii

Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza


Dąbrowa Górnicza
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Czy zastanawiałeś się, jak to jest pilotować duży samolot pasażerski? Jakie uczucia towarzyszą pilotom podczas startu i lądowania? Teraz masz szansę poczuć wszystkie emocje, jakie panują w kokpicie podczas lotu. Twoim samolotem będzie Airbus A320, który jako pierwszy został wyposażony w cyfrowy układ sterowania lotem. To przeżycie udowodni Ci, że niemożliwe nie istnieje i nawet dziś możesz stać się pilotem samolotu! Zasiądź za sterami symulatora i Zostań Kapitanem Airbusa A320!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Na początek zapoznasz się z kokpitem samolotu, a następnie odbędziesz niezwykły lot w symulatorze Airbusa A320 w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Cały przeżycie potrwa godzinę.

Czy wiesz, że...
9 czerwca 2012 roku firma produkująca samolot podała, że od 1988 rodzina Airbusów A320 wylatała 120 milionów godzin i na pokładzie przewiozła około siedem miliardów ludzi.

Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla taty, prezent na święta

Twój brat w dzieciństwie składał modele samolotów, a teraz kończy osiemnaście lat i szukasz dla niego wymarzonego prezentu? Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej osobie? Zostań Kapitanem Airbusa A320 to przeżycie dla każdego fana lotnictwa! Możliwość pilotowania samolotu pasażerskiego — o tym marzy każdy, kto wolny czas spędza przy lotnisku, obserwując wzbijające się maszyny. Pozwól mu sprawdzić jakie emocje towarzyszą podczas startu i lądowania, podaruj mu oryginalny prezent, jakim jest Zostań Kapitanem Airbusa A320!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dąbrowa Górnicza

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Osoby poniżej 18 roku życia mogą wejść na pokład symulatora w obecności rodzica, opiekuna prawnego bądź za pisemną zgodą jednego z nich. Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

FlyByWire

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Jacek J.

Super zabawa. Profesionalny sprzęt oraz Pan prowadzący. Zbyt szybko upłynął czas za sterami .

Zobacz inne propozycje