Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza

0.0 0 Opinie

Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza


Dąbrowa Górnicza
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Czy zastanawiałeś się, jak to jest pilotować duży samolot pasażerski? Jakie uczucia towarzyszą pilotom podczas startu i lądowania? Teraz masz szansę poczuć wszystkie emocje, jakie panują w kokpicie podczas lotu. Twoim samolotem będzie Airbus A320, który jako pierwszy został wyposażony w cyfrowy układ sterowania lotem. To przeżycie udowodni Ci, że niemożliwe nie istnieje i nawet dziś możesz stać się pilotem samolotu! Zasiądź za sterami symulatora i Zostań Kapitanem Airbusa A320!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Na początek zapoznasz się z kokpitem samolotu, a następnie odbędziesz niezwykły lot w symulatorze Airbusa A320 w towarzystwie doświadczonego instruktora.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Cały przeżycie potrwa godzinę.

Czy wiesz, że...
9 czerwca 2012 roku firma produkująca samolot podała, że od 1988 rodzina Airbusów A320 wylatała 120 milionów godzin i na pokładzie przewiozła około siedem miliardów ludzi.

Zostań Kapitanem Airbusa A320 | Dąbrowa Górnicza sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent dla taty, prezent na święta

Twój brat w dzieciństwie składał modele samolotów, a teraz kończy osiemnaście lat i szukasz dla niego wymarzonego prezentu? Nie wiesz jaki prezent podarować bliskiej osobie? Zostań Kapitanem Airbusa A320 to przeżycie dla każdego fana lotnictwa! Możliwość pilotowania samolotu pasażerskiego — o tym marzy każdy, kto wolny czas spędza przy lotnisku, obserwując wzbijające się maszyny. Pozwól mu sprawdzić jakie emocje towarzyszą podczas startu i lądowania, podaruj mu oryginalny prezent, jakim jest Zostań Kapitanem Airbusa A320!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dąbrowa Górnicza

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Osoby poniżej 18 roku życia mogą wejść na pokład symulatora w obecności rodzica, opiekuna prawnego bądź za pisemną zgodą jednego z nich. Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

FlyByWire S.C.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jacek J.

Super zabawa. Profesionalny sprzęt oraz Pan prowadzący. Zbyt szybko upłynął czas za sterami .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.