Lot Samolotem | Warszawa (okolice) | Aeroklub Warszawski

0.0 0 Opinie

Lot Samolotem | Warszawa (okolice) | Aeroklub Warszawski


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,00 zł

549,00 zł

O prezencie

Od dziecka marzysz o możliwości latania w przestworzach? Oderwij się od przyziemnych spraw i wznieś się prosto w chmury! Przed Tobą niezwykle inspirująca przygoda, która pozwoli Ci dosięgnąć nieba i spełnić marzenia! Lot Samolotem sprawi, że doświadczysz niezapomnianych chwil i intensywnych emocji. To niepowtarzalna okazja do ujrzenia świata z zupełnie innej perspektywy. To co, gotowy na podniebne przeżycie?

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.

Czy są jakieś warunki, które musi spełniać osoba realizująca prezent?
Minimalny wzrost: 130 cm.
Maksymalny wzrost: 200 cm.
Maksymalna waga: 120 kg.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Lot Samolotem sprawdzi się jako:
upominek na urodziny, prezent pod choinkę, prezent na rocznicę

Szukasz prezentu urodzinowego dla marzyciela, lubiącego bujać w obłokach? A może chcesz spełnić dziecięce marzenia z okazji Dnia Dziecka? Lot Samolotem to także wyjątkowe rozwiązanie na prezent dla dziewczyny, dla której jesteś gotów skraść kawałek nieba. Taki lot zapewni wyjątkowe doznania każdemu amatorowi silnych przeżyć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130 cm. Maksymalny wzrost: 200 cm. Maksymalna waga: 120 kg. Przed realizacją prezentu, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Warszawski | Warszawa Bemowo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jerzy K.

Bardzo dobra organizacja dostępności terminu lotu. Duża uważność pilota podczas lotu,skierowana na wyczerpujące informacje dla pasażera dotyczące kierunku lotu,informacje o terenie nad którym przelatywaliśmy. Duża frajda i poczucie dużej bliskości przestrzeni w porównaniu z lotem liniami pasażerskimi Zdecydowanie polecam jako prezent i dziękuję pilotów i całej załodze

Dorota K.

Lot widokowy był prezentem bardzo wyczekanym i trafionym. Obdarowany zachwycony, pod wrażeniem organizacji i obsługi przedsięwzięcia. Pogoda również dopisała, więc marzenie zostało zrealizowane. Dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili, wiadomo było trudno, efekt koronawirusa. Zadowolenie na twarzy mojego męża i opowiadania na temat przelotu.... bezcenne. Jeszcze raz dziękujemy, na pewno wrócimy. Polecam wszystkim

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.