JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Samolotem | Warszawa (okolice) | Aeroklub Warszawski

Lot Samolotem | Warszawa (okolice) | Aeroklub Warszawski


Warszawa
1 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Od dziecka marzysz o możliwości latania w przestworzach? Oderwij się od przyziemnych spraw i wznieś się prosto w chmury! Przed Tobą niezwykle inspirująca przygoda, która pozwoli Ci dosięgnąć nieba i spełnić marzenia! Lot Samolotem sprawi, że doświadczysz niezapomnianych chwil i intensywnych emocji. To niepowtarzalna okazja do ujrzenia świata z zupełnie innej perspektywy. To co, gotowy na podniebne przeżycie?

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu.

Czy są jakieś warunki, które musi spełniać osoba realizująca prezent?
Minimalny wzrost: 130 cm.
Maksymalny wzrost: 200 cm.
Maksymalna waga: 120 kg.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Lot Samolotem sprawdzi się jako:
upominek na urodziny, prezent pod choinkę, prezent na rocznicę

Szukasz prezentu urodzinowego dla marzyciela, lubiącego bujać w obłokach? A może chcesz spełnić dziecięce marzenia z okazji Dnia Dziecka? Lot Samolotem to także wyjątkowe rozwiązanie na prezent dla dziewczyny, dla której jesteś gotów skraść kawałek nieba. Taki lot zapewni wyjątkowe doznania każdemu amatorowi silnych przeżyć!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Minimalny wzrost: 130 cm. Maksymalny wzrost: 200 cm. Maksymalna waga: 120 kg. Przed realizacją prezentu, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Jerzy K.

Bardzo dobra organizacja dostępności terminu lotu. Duża uważność pilota podczas lotu,skierowana na wyczerpujące informacje dla pasażera dotyczące kierunku lotu,informacje o terenie nad którym przelatywaliśmy. Duża frajda i poczucie dużej bliskości przestrzeni w porównaniu z lotem liniami pasażerskimi Zdecydowanie polecam jako prezent i dziękuję pilotów i całej załodze

Dorota K.

Lot widokowy był prezentem bardzo wyczekanym i trafionym. Obdarowany zachwycony, pod wrażeniem organizacji i obsługi przedsięwzięcia. Pogoda również dopisała, więc marzenie zostało zrealizowane. Dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili, wiadomo było trudno, efekt koronawirusa. Zadowolenie na twarzy mojego męża i opowiadania na temat przelotu.... bezcenne. Jeszcze raz dziękujemy, na pewno wrócimy. Polecam wszystkim

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.