Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Cessną (15 min) | Trójmiasto

5.0 5 Opinii

Lot Widokowy Cessną (15 min) | Trójmiasto


Pruszcz Gdański
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Jesteś miłośnikiem lotnictwa i marzysz o przeżyciu niesamowitej przygody w przestworzach? Wybierz się na lot widokowy Cessną, który dostarczy Tobie wielu niepowtarzalnych wrażeń. Podczas lotu będziesz podziwiał nadmorski krajobraz z zupełnie innej perspektywy, bo malownicza sceneria oglądana z lotu ptaka, jest gwarancją na niezapomniane widoki. To przepis na świetną zabawę, pozytywną energię oraz okazja do nabycia lotniczego doświadczenia. Choć na chwilę poczuj się jak pilot i daj oderwać się od rzeczywistości.

Co obejmuje prezent?
Lot widokowy lekkim samolotem - Cessną wraz z instruktorem i krótkie szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz zapoznania się z maszyną. Pod nadzorem instruktora można również uchwycić stery.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 15 minut.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego pasażera to 120 kg.

Lot Widokowy Cessną (15 min) | Trójmiasto to idealny prezent dla każdego, kto jest zainteresowany lotnictwem i wrażliwy na piękno natury. Takie przeżycie bardzo dobrze sprawdzi się jako upominek dla taty czy chłopaka. Podaruj swoim bliskim podniebną przygodę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Pruszcz Gdański

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent  obejmuje 15-minutowy lot widokowy lekkim samolotem - Cessną wraz z instruktorem oraz krótkie szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Gdański

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Karolina M.

Idealny prezent. Partner był bardzo zadowolony. Chętnie skorzystam nie raz zapewne z wyjątkowego prezentu :)

Kacper F.

10/10 Polecam. Lot z Bartkiem niezapomniane wrażenia :)

Andrzej

Wrażenia z lotu Cessną przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Było rewelacyjnie. Pilot idealnie przygotował mnie do przelotu, maszynę prowadził perfekcyjnie (za co jeszcze raz w tym miejscu Mu dziękuję), start i lądowanie super. Bardzo ciekawie wyglądają z góry miejsca, które się zna z poziomu "zero". Chciało by się polecieć jeszcze dalej i dłużej. Otrzymałem tę przyjemność lotu w prezencie i jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam wszystkim tym, którzy nie bardzo wiedzą jak obdarować swoich bliskich.

Jarosław P.

Prezent zrealizowałem niemal ROK od jego otrzymania. Lot samolotem świetny. Pilot fachowy i bardzo miły. Udało się chwycić stery. Szkoda, że bez akrobacji. ;)

Adam

Super przeżycie ! Gorąco polecam!

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje