Lot Widokowy - Ponad Beskidami: Wycieczka na Podhale | Rybnik

1 2 3 4 5 (1)
Rybnik
1 os.

890 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dla wielu osób widok majestatycznych szczytów gór na tle zachodzącego słońca, to jeden z najpiękniejszych obrazów na świecie. A co powiedziałbyś na wzniesienie tego przeżycia na wyższy poziom, i to dosłownie. Teraz masz okazję połączyć piękno Polskich gór z niezapomnianym przeżyciem, jakim będzie ponad 2 godzinny lot ultralekkim samolotem. Wzniesiesz się ponad Beskidy, aby podziwiać tonące w chmurach wierzchołki, zobaczysz też małe, jak pudełka zapałek budynki jednych z najpiękniejszych miast tego rejonu. Nowy Targ, Wadowice i wiele innych miejsc widzianych z kilkuset metrów zapamiętasz już na zawsze. Nie namyślaj się dłużej, wsiadaj z nami na pokład i leć ku przygodzie.

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Oczaruje Cię piękno Beskidu Śląskiego,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.  
 
Zdałeś sobie sprawę, że prezenty materialne nie zostają w pamięci na długo? Teraz masz okazję podarować przeżycie bliskiej Ci osobie. Lot nad Beskidami to super prezent dla dziewczyny na rocznicę. Chcesz docenić umiejętności Twojego pracownika? podaruj mu prezent marzeń, a zobaczysz jak uskrzydlony zwiększy swoja efektywność. Podniebna podróż nad szczytami Beskidu zapadnie w pamięć każdej osobie.

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.