Lot Widokowy - Ponad Beskidami: Wycieczka na Podhale | Rybnik

1 2 3 4 5 (1)
Rybnik
1 os.

890 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dla wielu osób widok majestatycznych szczytów gór na tle zachodzącego słońca, to jeden z najpiękniejszych obrazów na świecie. A co powiedziałbyś na wzniesienie tego przeżycia na wyższy poziom, i to dosłownie. Teraz masz okazję połączyć piękno Polskich gór z niezapomnianym przeżyciem, jakim będzie ponad 2 godzinny lot ultralekkim samolotem. Wzniesiesz się ponad Beskidy, aby podziwiać tonące w chmurach wierzchołki, zobaczysz też małe, jak pudełka zapałek budynki jednych z najpiękniejszych miast tego rejonu. Nowy Targ, Wadowice i wiele innych miejsc widzianych z kilkuset metrów zapamiętasz już na zawsze. Nie namyślaj się dłużej, wsiadaj z nami na pokład i leć ku przygodzie.

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Oczaruje Cię piękno Beskidu Śląskiego,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.  
 
Zdałeś sobie sprawę, że prezenty materialne nie zostają w pamięci na długo? Teraz masz okazję podarować przeżycie bliskiej Ci osobie. Lot nad Beskidami to super prezent dla dziewczyny na rocznicę. Chcesz docenić umiejętności Twojego pracownika? podaruj mu prezent marzeń, a zobaczysz jak uskrzydlony zwiększy swoja efektywność. Podniebna podróż nad szczytami Beskidu zapadnie w pamięć każdej osobie.

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających. UWAGA! Organizacja lotu widokowego wyłącznie po zawarciu umowy najmu samolotu!


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności