Lot Widokowy - Góra Św. Anny i Góra Ślęża | Rybnik

1 2 3 4 5 (2)
Rybnik
1 os.

890 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz bujać w obłokach? Marzysz o tym, aby wznieść się do chmur? Twoje fantazje już dziś mogą stać się rzeczywistością. Wsiądź na pokład ultralekkiego samolotu, aby już po kilku sekundach unieść się w powietrze. Podczas startu poczujesz przeciążenia, które na pewno podniosą twój poziom adrenaliny. Uczucie wolności i radość z szybowania w powietrzu to dopiero połowa tego co na Ciebie czeka. Z pokładu leciutkiego jednopłatu podczas ponad 200 kilometrowej podróży zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki, Góra Świętej Anny, Kamień Śląski, Rybnik, Góra Ślęża, to tylko część miejsc które zobaczysz z nowej perspektywy. Usiądź obok Pilota i leć ku niezapomnianej przygodzie!

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Zobaczysz Śląsk z lotu ptaka,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.

Zastanawiasz się jaki prezent podarować dziewczynie? Chciałbyś spełnić marzenie z dzieciństwa swojego przyjaciela? Za młodych lat rzucałeś papierowe samoloty i obiecałeś sobie, że sam kiedyś wzniesiesz się w przestworza? Teraz masz okazję naszym prezentem uszczęśliwić bliskie Ci osoby lub samego siebie. Nie zastanawiaj się dłużej, przeglądaj nasz katalog marzeń i wybieraj super prezenty.

Miejsce realizacji

Rybnik

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających. UWAGA! Organizacja lotu widokowego wyłącznie po zawarciu umowy najmu samolotu!


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności