Szkolenie - Lot Szybowcem za Wyciągarką dla Dwojga | Przasnysz

1 2 3 4 5 (10)
Przasnysz
2 os.

220 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lot szybowcem to idealny pomysł na spędzenie wolnego weekendu. Szybowce to bardzo lekkie maszyny, nieposiadające własnego napędu, a ich start możliwy jest dzięki wyciągarce, pozwalającej im osiągnąć odpowiednią wysokość i prędkość. Lubicie nowe wyzwania? Szukującie ciekawych wrażeń? Przekonajcie się, jak to jest latać niczym ptak!


Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent Lot Szybowcem za Wyciągarką trwa około kilku minut. Dokładny czas lotu uzależniony jest między innymi od warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje szkolenie dla 2 osób. Loty realizowane są jeden po drugim. Przygotowanie i oczekiwanie na lot to czas około 1 godziny. Min. wzrost: 130cm. Maks. wzrost: 200cm. Maks. waga: 110 kg. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego lub jeden z opiekunów musi być obecny. Przeciwwskazania: choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości.Opinie (2)

Jacek

Super prezent! Rezerwacja i realizacja bez zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie obsługę lotniska w Przasnyszu.

Łukasz

LOT SZYBOWCEM W PRZASNYSZU - SUPER ZABAWA, NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA. POLECAM

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.