Kurs Fotografii Cyfrowej | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Trójmiasto
1 os.

649 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz podziwiać Świat przez migawkę aparatu? Chcesz by Twoje zdjęcia nabrały koloru, ostrości i oryginalności? Rozpocznij wielką przygodę z tworzeniem fotografii cyfrowej. Naucz się jak poprawiać kadry, podkreślać kolory i wykorzystać obróbkę cyfrową. Odkryj nieznany Świat fotografii cyfrowej.

Szukasz pomysłu na prezent na Walentynki? Jeżeli chcesz obdarować osobę, która pasjonuje się fotografią - ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Możesz być pewny, że obdarowany będzie zaskoczony.


Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

8 spotkań po 2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia obejmują zarówno teorię fotografii cyfrowej, informacje o obróbce graficznej, sztuce fotografii, ale także praktyczne zajęcia w studio i plenerze, dzięki czemu każdy uczestnik kursu otrzymuje kompleksową wiedzę z zakresu fotografii. Zajęcia odbywają się w grupach. Nad uczestnikami czuwają profesjonalni fotografowie. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.