Jazda Quadem Suzuki LTZ 400 | Łeba

1 2 3 4 5 (0)
Łeba, okolice Trójmiasta
1 os.

40 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sporty motoryzacyjne są bardzo popularne w naszym kraju dzięki sukcesom polskich sportowców. Pośród wszelkiej maści maszyn swoją budową wyróżniają się jednak quady! Pojazdy, które mają coś w sobie zarówno z motorów, jak i po części z samochodów. Czterokołowe bestie potrafią dostarczyć niesamowitych wrażeń i zapewniają upragniony zastrzyk adrenaliny. Suzuki LTZ-400 to quad, który pozwoli Ci się wyszaleć na specjalnie przygotowanym do ekstremalnych przejażdżek torze. Piasek wylatujący spod wszystkich czterech kół, ryk silnika i czekające na trasie przeszkody sprawią, że czas spędzony na torze off-roadowym zapamiętasz na bardzo długo i na pewno nie będzie to twoja ostatnia przejażdżka quadem.

Szczegóły Prezentu:

  • Quad Suzuki LTZ 400 posiada 4-suwowy, 1-cylindrowy silnik,
  • Moc silnika- 37 koni mechanicznych przy 7000 obr/min,
  • Przejażdżka trwa ok. 8 minut,
  • Tor długości 600 metrów.
Pragniesz podarować swojemu mężczyźnie ekstremalne chwile na torze off-roadowym? Przejażdżka quadem to świetny prezent dla fana motoryzacji. Twój chłopak, brat lub ojciec na pewno będą zadowoleni z możliwości przejazdu na Suzuki LTZ 400. Uniwersalny prezent na każdą okazję. Niedrogi podarunek dla bliskiej osoby, z którego na pewno bardzo się ucieszy.

Miejsce realizacji

Łeba, okolice Trójmiasta

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka 8 minut, tor 600 m. dł. Uczestnik musi być pełnoletni oraz posiadać umiejętności prowadzenia quada w trudnym terenie (dla nowicjuszy polecamy tor Junior Quad). Wymagany ubiór sportowy. Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności