Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK

Kto z nas nie marzył o tym, aby mieć cały świat u swoich stóp? Lot motolotnią w Ośrodku Szkolenia Lotniczego LOTNIK zagwarantuje Ci możliwość sprawdzenia na własnej skórze, jak to jest dotykać chmur. Przejmij stery pod okiem doświadczonego instruktora w ramach pakietu VIP i sam zdecyduj w którą stronę poniosą Cię skrzydła. Twoi znajomi Ci nie uwierzą? Nic nie szkodzi! Wybierz opcję w ramach której Twoje wyczyny w powietrzu zostaną uwiecznione i będziesz mógł się nimi chwalić podczas niejednej domówki!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Lotnik: loty widokowe w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim

Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK to miejsce spełniające marzenia o lataniu, o którym marzył chyba każdy z nas choć raz w życiu. Poczuć się wolnym jak ptak i pokonywać przestworza- dziś to możliwe! Loty motolotnią w tandemie nie tylko dostarczają wielu emocji, ale pozwalają także podziwiać piękne widoki z innej perspektywy niż zwykle.

Ośrodek Szkolenia Lotniczego Lotnika: powietrzna przygoda

Każdy fan sportów powietrznych zapewne zna motolotnię- to niesamowity, która jest ultralekkim statkiem powietrznym, dodatkowo napędzanym przez silnik. Dzięki tej maszynie możesz poczuć powiew natury. Motolotnia jest w 100% bezpieczna, a dodatkowo pozwala na poznanie czegoś zupełnie nowego- ciężko się w tym sporcie nie zakochać.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.