JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Motolotnią VIP | Gorzów Wielkopolski | Szczecin

Lot Motolotnią VIP | Gorzów Wielkopolski | Szczecin


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zdarzyło Ci się kiedyś spoglądać w niebo i marzyć o swobodnym lataniu? Ludzie śnią o podniebnych podróżach od wieków – przed Tobą okazja do spełnienia tego marzenia. Lot Motolotnią to doświadczenie, którego nie można porównać z lataniem samolotem, ponieważ od ogromnych przestrzeni nie dzieli Cię żadna szyba – możesz wyciągnąć rękę i niemal dotykać chmur. Przekonaj się jak silne emocje towarzyszą takiemu przeżyciu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 60 minutowy lot motolotnią z instruktorem, nagranie filmu z całego lotu, ubezpieczenie OC, przy dogodnych warunkach atmosferycznych możliwość wzniesienia się nawet na 3000 m.n.p.m., możliwość przejęcia sterów motolotni, ogromną dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego?

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot?

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz Zielona Góra.

Lot Motolotnią VIP sprawdzi się jako:

prezent dla niego, podarunek na dzień chłopaka, prezent na urodziny. 

Lot Motolotnią to fantastyczny prezent dla każdego – zarówno dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, kolekcjonować ekstremalne doświadczenia, jak i dla marzycieli. Jeżeli pragniesz sprawić swojemu tacie wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, albo po prostu wręczyć niezwykły prezent na urodziny, to spacer w chmurach będzie strzałem w dziesiątkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.