(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią VIP | Gorzów Wielkopolski | Szczecin

5.0 1 Opinii

Lot Motolotnią VIP | Gorzów Wielkopolski | Szczecin


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

708,99 zł

708,99 zł

O prezencie

Zdarzyło Ci się kiedyś spoglądać w niebo i marzyć o swobodnym lataniu? Ludzie śnią o podniebnych podróżach od wieków – przed Tobą okazja do spełnienia tego marzenia. Lot Motolotnią to doświadczenie, którego nie można porównać z lataniem samolotem, ponieważ od ogromnych przestrzeni nie dzieli Cię żadna szyba – możesz wyciągnąć rękę i niemal dotykać chmur. Przekonaj się jak silne emocje towarzyszą takiemu przeżyciu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 60 minutowy lot motolotnią z instruktorem, nagranie filmu z całego lotu, ubezpieczenie OC, przy dogodnych warunkach atmosferycznych możliwość wzniesienia się nawet na 3000 m.n.p.m., możliwość przejęcia sterów motolotni, ogromną dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego?

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot?

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin oraz Zielona Góra.

 

Lot Motolotnią VIP | Gorzów Wielkopolski | Szczecin to fantastyczny prezent dla każdego – zarówno dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, kolekcjonować ekstremalne doświadczenia, jak i dla marzycieli. Jeżeli pragniesz sprawić swojemu tacie wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, albo po prostu wręczyć niezwykły prezent na urodziny, to spacer w chmurach będzie strzałem w dziesiątkę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Piotr T.

Bardzo mili ludzie i pełen profesjonalizm.lot ,to niezapomniane wrażenie w szczególności nad samą drogą.pewnie jeszcze skorzystam z ich usług i szczerze polecam.pozdrawiam

Zobacz inne propozycje