Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniany Lot Motolotnią | Gorzów Wielkopolski

5.0 15 Opinii

Niezapomniany Lot Motolotnią | Gorzów Wielkopolski


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

348,99 zł

348,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, aby wzlecieć do nieba i podziwiać świat z góry? Lot Motolotnią to wyjątkowa przygoda, ponieważ od ogromnych przestrzeni nie dzieli Cię ściana kokpitu ani szyba. Po prostu wzbijasz się i lecisz radośnie machając nogami w powietrzu. Podczas lotu zobaczysz cudowne zakola rzeki, malownicze pola oraz połacie ziemi usłane zielonymi lasami. To będzie dla Ciebie niezapomniane doświadczenie, gdyż z podniebnej perspektywy ziemia jest dużo piękniejsza. Poczuj się niczym ptak w przestworzach!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 20 minutowy lot motolotnią z instruktorem, ubezpieczenie OC, dużą dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego?

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot? 

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin  oraz Zielona Góra.

 

Lot Motolotnią | Gorzów Wielkopolski | Szczecin to nie jest zwyczajny podarunek lecz wymarzony prezent, który wzbogaci życie jubilata o fantastyczne przeżycie. Chcesz podarować bliskiej osobie prezent urodzinowy, który będzie czymś naprawdę odlotowym? Ten uniwersalny podarek, sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla każdego.Co ważne, to prosty i oryginalny sposób na sprawienie komuś wielkiej przyjemności. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja lotu jest uzależniona od warunków pogodowych i może zostać przełożona na inny termin. Sezon trwa od początku maja do końca września.

Ważne informacje

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ośrodek Szkolenia Lotniczego LOTNIK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 15 Opinii

Jolanta K.

Profesjonalne i przyjazne podejście do klienta. Rewelacja, moc przeżyć. Polecam!

Wiesław K.

Świetna przygoda. Wrażenia - niezapomniane.

Bartosz Szczęsny

Wspaniałe przeżycie. Polecam każdemu, który marzy o podniebnej przygodzie. Bardzo miły i profesjonalny pilot.

Grzegorz Sękowski

Rewelacja! super sprawa,duuże emocje i piękne zapierające dech widoki i profesjonalna obsługa,zadowolenie gwarantowane,polecam.

 

Lot motolotnią to niezapomniane wrażenie. Polecam każdemu! Pan realizujący lot z Lądowiska Wysoka koło Gorzowa bardzo profesjonalny, można odpowiednio dopasować termin i cieszyć się widokami w powietrzu.

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje