JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Niezapomniany Lot Motolotnią | Gorzów Wielkopolski

Niezapomniany Lot Motolotnią | Gorzów Wielkopolski


Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)
1 os.

269 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
269 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o tym, aby wzlecieć do nieba i podziwiać świat z góry? Lot Motolotnią to wyjątkowa przygoda, ponieważ od ogromnych przestrzeni nie dzieli Cię ściana kokpitu ani szyba. Po prostu wzbijasz się i lecisz radośnie machając nogami w powietrzu. Podczas lotu zobaczysz cudowne zakola rzeki, malownicze pola oraz połacie ziemi usłane zielonymi lasami. To będzie dla Ciebie niezapomniane doświadczenie, gdyż z podniebnej perspektywy ziemia jest dużo piękniejsza. Poczuj się niczym ptak w przestworzach!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa, 20 minutowy lot motolotnią z instruktorem, ubezpieczenie OC, dużą dawkę adrenaliny, możliwość podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy.

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Czy podczas lotu można korzystać z aparatu fotograficznego?

Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Należy wcześniej zadeklarować taką chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.

Gdzie mogę zrealizować swój lot? 

Lot możesz zrealizować w okoliach takich miast jak Gorzów Wielkopolski, Szczecin  oraz Zielona Góra.

Niezapomniany Lot Motolotnią sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, podarunek dla chłopaka, prezent na urodziny.

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent urodzinowy, który będzie czymś naprawdę odlotowym? Lot Motolotnią to nie jest zwyczajny podarunek lecz wymarzony prezent, który wzbogaci życie jubilata o fantastyczne przeżycie. Co ważne, to prosty i oryginalny sposób na sprawienie komuś wielkiej przyjemności. Ten uniwersalny podarek, sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla każdego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski, Szczecin (okolice), Zielona Góra (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja lotu jest uzależniona od warunków pogodowych i może zostać przełożona na inny termin. Sezon trwa od początku maja do końca września.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 120 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Ze względu na dogodne położenie lądowiska w miejscowości Krzeszyce (w pobliżu trasy S3) jest to oferta skierowana również do mieszkańców Szczecina jak i Zielonej Góry. Istnieje także możliwość realizacji lotu z lotniska w Szczecinie po zebraniu się grupy (min. 5 osób) – termin do ustalenia z Wykonawcą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (9)

Wszystkie opinie(9)
1 2 3 4 5
Jolanta K.

Profesjonalne i przyjazne podejście do klienta. Rewelacja, moc przeżyć. Polecam!

Wiesław K.

Świetna przygoda. Wrażenia - niezapomniane.

Bartosz Szczęsny

Wspaniałe przeżycie. Polecam każdemu, który marzy o podniebnej przygodzie. Bardzo miły i profesjonalny pilot.

Grzegorz Sękowski

Rewelacja! super sprawa,duuże emocje i piękne zapierające dech widoki i profesjonalna obsługa,zadowolenie gwarantowane,polecam.

 

Lot motolotnią to niezapomniane wrażenie. Polecam każdemu! Pan realizujący lot z Lądowiska Wysoka koło Gorzowa bardzo profesjonalny, można odpowiednio dopasować termin i cieszyć się widokami w powietrzu.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.