(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zjazd Tyrolski | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Zjazd Tyrolski | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

W dzieciństwie marzyłeś o wspinaczce górskiej? Jesteś pełen podziwu dla ratowników GOPR, którzy narażają własne życie? Myślisz, że mieszkaniec Poznania może tylko pomarzyć o wysokogórskich doznaniach? Teraz te cele i fantazje są na wyciągnięcie ręki! Zjazd Tyrolski na stadionie gwarantuje Ci doznania prawdziwych alpinistów! Przejedź na linie nad murawą stadionu i poczuj się niczym nad górską przełęczą! To nawet nie Tatry, to piękny alpejski Tyrol jest już w Wielkopolsce!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zjazd na linie o długości 150 metrów nad murawą stadionu. Start ma miejsce na podeście na wysokości 40 metrów.

Czy zjazd może odbyć osoba niepełnoletnia?
Nie, z atrakcji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. 

Czy wiesz, że...
W 2012 roku Stadion Poznań był areną rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, rozegrane na nim zostały 3 mecze fazy grupowej.

Zjazd Tyrolski | Poznań to prezent dla Twojego faceta. Współczujesz, że On tak bardzo lubi góry i nie może realizować pasji? Podaruj mu Zjazd Tyrolski na Stadionie! Niech ten wyjątkowy prezent dla miłośnika gór pozwoli mu poczuć się niczym w Alpach. Jeśli chcesz by Twój bliski przeżył fantastyczną przygodę podaruj mu ten prezent na specjalną okazję. Niezapomniane chwile na pewno sprawią radość Wam obojgu.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek 18 lat. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://joyfactory.pl/rezerwacja-terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Joy Factory

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Tomasz G.

Fajna odskocznia i przygoda:-) jest adrenalinka oraz zabawa..polecam wszystkim :-)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.