Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga | Leszno

Zobacz film
5.0 4 Opinie

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga | Leszno


Leszno (okolice Poznania)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

529,00 zł

529,00 zł

O prezencie

Kiedyś latanie wydawało się niemożliwe. Dziś zaś nie potrafimy wyobrazić sobie świata bez samolotów. Jak jednak wyglądałoby życie, gdybyśmy do oderwania się od ziemi nie potrzebowali pojazdów, takich jak samolot? Teraz możesz się przekonać, jakie to uczucie, gdy do pokonania grawitacji wystarcza samo powietrze. Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga pozwoli Wam unieść się nad ziemię i zobaczyć, jak to jest, gdy wygrywasz z przyciąganiem ziemskim. Takie doświadczenie może być bardzo inspirujące, być może więc zachęci was do innych nietypowych sposobów spędzania czasu? 

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?

Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?

Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?

Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł.

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga to bardzo oryginalny prezent na Walentynki. Jest to okazja, by pokazać, że chcemy dać komuś naprawdę niebanalny upominek. Niezależnie od tego, czy podarek zostanie nam wręczony na urodziny, imieniny czy inne święto, obdarowane osoby z pewnością będą nim zachwycone. Taki nietypowy prezent dla pary to coś, czego nie dostaje się często, voucher prezentowy będzie więc z pewnością zaskoczeniem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

2 minuty dla każdej osoby.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FreeFlyCenter

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Anka M.

Narzeczonemu w prezencie przedślubnym zafundowałam taki lot. A raczej dla nas dwojga jako takie odstresowanie przed tym ostatnim tygodniem przygotowań. Wrażenie super!

Bartek

Super - polecam

katarzyna

niezapomniane wrazenia,napewno wybiorę się jeszcze raz Pozdawiam Kasia

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.