JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

Leszno (okolice Poznania)
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
219 zł

Nie musisz zostać pilotem, żeby dołączyć do tej elitarnej grupy. Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym pozwoli Ci doświadczyć unoszenia się nad ziemią bez pomocy samolotu czy motolotni. Po krótkim instruktażu będziesz mógł pokonać grawitację niczym Super Man! Z pewnością będzie to niesamowita przygoda, która na zawsze zmieni Twoje podejście do latania. A może po tym fascynującym doświadczeniu stwierdzisz, że nie mając niczego pod stopami czujesz się świetnie i będziesz chciał kontynuować swoją przygodę z lataniem używając na przykład motolotni? O tym musisz przekonać się sam!

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?

Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?

Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?

Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł. 

 

Podaruj możliwość pokonania siły grawitacji znajomemu. Dając tak oryginalny upominek pokazujesz, że chcesz, żeby się dobrze bawił. To także nietypowy prezent dla pracownika, który z pewnością zostanie przez niego doceniony. A może to, czego szukasz, to upominek na Gwiazdkę albo na Mikołajki? Także w tym przypadku Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym na pewno się sprawdzi. To nietypowy prezent, który z pewnością będzie pozytywnym zaskoczeniem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

2 minuty.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Zalecane obuwie i strój sportowy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1391
Filtruj Prezenty

Opinie (11)

Joanna G.

Podobało mi sie wszystko, obsługa, realizacja, doznania, nie pierwszy raz kupiłam u was przeżycie i nie ostatni. Już mam wykupiony lot oraz skok ze stadionu:) siostrze tez kupiłam ;))

Marcin

Obsługa rewelacyjna, instruktorzy - profesjonaliści przekazywali wyraźne i jasne komunikaty jak postępować, jak się zachowywać i co robić. Sam lot to coś nie zapomnianego.

Dawid C.

Polecam bardzo super przeżycie, super ekipa oraz instruktorzy. Warto latać 3 min lub więcej.

Hanna Marczyńska

Super przeżycie! Do tego sympatyczni ludzie!

 

Super trenerzy,miła atmosfera. Wszystko ok SUPER.

1 2 3
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.