eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

Polecamy Zobacz film
5.0 37 Opinii

Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno


Leszno (okolice Poznania)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

FreeFlyCenter Leszno - tunel aerodynamiczny - lot

Nie musisz zostać pilotem, żeby dołączyć do tej elitarnej grupy. Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym pozwoli Ci doświadczyć unoszenia się nad ziemią bez pomocy samolotu czy motolotni. Po krótkim instruktażu będziesz mógł pokonać grawitację niczym Super Man! Z pewnością będzie to niesamowita przygoda, która na zawsze zmieni Twoje podejście do latania. A może po tym fascynującym doświadczeniu stwierdzisz, że nie mając niczego pod stopami czujesz się świetnie i będziesz chciał kontynuować swoją przygodę z lataniem używając na przykład motolotni? O tym musisz przekonać się sam!

Lot w tunelu aerodynamicznym Leszno od FreeFlyCenter - informacje

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?
Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nieskrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?
Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?
Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?
Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?
Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł. 

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Przeciwwskazaniami do lotu w tunelu aerodynamicznym są problemy ze stawami barkowymi, problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne oraz stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.
W przypadku kobiet – ciąża.

Leszno, lot w tunelu aerodynamicznym jako pomysł na prezent

Podaruj możliwość pokonania siły grawitacji znajomemu. Dając tak oryginalny upominek pokazujesz, że chcesz, żeby się dobrze bawił. To także nietypowy prezent dla pracownika, który z pewnością zostanie przez niego doceniony. A może to, czego szukasz, to upominek na Gwiazdkę albo na Mikołajki? Także w tym przypadku Niezapomniany Lot w Tunelu Aerodynamicznym na pewno się sprawdzi. To nietypowy prezent, który z pewnością będzie pozytywnym zaskoczeniem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

2 minuty.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FreeFlyCenter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 37 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Jakub H.
Jakub H.

Pewnie choć raz, każdy z nas zastanawiał się, jak wygląda latanie. Swobodne unoszenie się wśród przestworzy, niosące ze sobą poczucie całkowitej wolności. Pewnie choć raz, każdy z nas niejednokrotnie marzył, aby unieść się wysoko i po prostu…WZLECIEĆ!

Poczuć całkowitą radość i niczym nieograniczoną swobodę. Wydaje się to nieosiągalne, ale ta niezapomniana przygoda jest możliwa dla każdego, chcącego zdobywać nowe doświadczenia. Tunel aerodynamiczny gwarantuje właśnie takie doznania. Pozwala poczuć lekkość i swobodę sprawiając przy tym ogromną frajdę, której wspomnienia zostają z nami na długi czas.
Byłem podekscytowany od pierwszej chwili, w której wraz ze znajomymi dowiedzieliśmy się o możliwości realizacji tego wyjątkowego prezentu. Z Poznania udaliśmy się do Leszna pociągiem, następnie już pieszo, co zajęło nam niespełna pół godziny. Miejsce realizacji lotu w tunelu aerodynamicznym zadziwiło nas swoją wielkością. Wewnątrz budynku znajdowała się między innymi ścianka do zdjęć, barek, szatnia, toalety. Sam tunel, jak się okazało, należy do najszerszych w Europie Środkowo-Wschodniej, co dodatkowo wzbudziło w nas poczucie ogromnej ekscytacji i niedowierzania. Już od pierwszej chwili przekroczenia przez nas progu Free Fly Center, instruktorzy towarzyszyli nam w realizacji tego ekskluzywnego prezentu.

Najpierw podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia, następnie krótkie szkolenie, później przebranie się w specjalny kombinezon, gogle i kask, a na końcu zostało już to, co najbardziej wyczekiwane, czyli…latanie w tunelu aerodynamicznym. Istniała możliwość wypożyczenia obuwia z aeroklubu w razie, gdyby ktoś zapomniał własnego wiązanego obuwia. Podstawę stanowiła nauka ustabilizowania się w poziomie. Czułem się, jakbym oddawał skok w tunelu aerodynamicznym przedzierając się przez wydmuchiwane od spodu powietrze, którego prędkość dobierana jest specjalnie z uwzględnieniem warunków skoczka. Po krótkim wdrożeniu, trwającym zaledwie parę chwil - jak mówiłem, opanowanie podstaw zajmuje naprawdę niewiele - udało mi się ustabilizować. Wszystko odbywało się oczywiście przy pomocy towarzyszącego mi instruktora, z którym porozumiewałem się za pomocą ustalonych wcześniej gestów i znaków, ponieważ – zresztą, podobnie jak w przypadku skoku ze spadochronem - wydmuchiwane powietrze zagłuszało nasze słowa. A zatem, lot w tunelu aerodynamicznym jest zupełne niczym lot w przestworzach! Wokół tunelu znajdowały się krzesła, więc wraz ze znajomymi mogliśmy obserwować siebie nawzajem, dopingować oraz uwieczniać swoje postępy na zdjęciach. Sam film z lotu można było również nabyć u wykonawcy tak, dzięki czemu te wyjątkowe chwile zostały na dłużej.

Zastanawiasz się, ile trwa lot w tunelu aerodynamicznym? To były całe 2 minuty pełne niezwykłych, ekscytujących wrażeń. Wydaje się niewiele? Otóż nie. W tunelu czas biegnie swoim własnym tempem. Liczy się tylko dobra zabawa i oczywiście utrzymanie się we właściwej pozycji, co jak okazało się w trakcie lotu aerodynamicznego, stanowiło dla mnie największe wyzwanie, ale dzięki temu mogłem poczuć się niczym w przestworzach. Niezapomniane uczucie, niezapomniana przygoda i możliwość wymarzonego latania. Ten wyjątkowy prezent wspominam do dziś.
Prezent lot w tunelu aerodynamicznym stanowi niezapomniane przeżycie. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat, a maksymalny… granica wieku w tym wypadku nie istnieje! Wystarczy marzenie o lataniu i chęć jego realizacji. Nie ma po co zastanawiać się, czy to dla mnie, czy sobie poradzę, ponieważ z własnego doświadczenie wiem, że radę da każdy otwarty na nowe wyzwania. Lot aerodynamiczny stanowi nie tylko idealny prezent dla odważnych. To fajny pomysł na prezent dla każdego chcącego poczuć chwilę przyjemności, dzięki swobodnemu unoszeniu się w bezwładny sposób. Wystarczy nabyć ten wyjątkowy prezent i po prostu WZLECIEĆ!


Karolina J.

Świetna sprawa, niesamowite uczucie.. cena nie należy do najniższych, ale latanie samo w sobie uzależnia.

Roman

Fajny prezent dla osób w różnym wieku. Bardzo profesjonalne podejście obsługi. Udane przeżycie :)

Maria B.

Niezapomniany lot! Super przezycie. Instruktorzy bardzo mili i pomocni. Może jeszcze kiedyś skorzystam. Pozdrawiam

 

Bardzo miła obsługa

Sebastian C.

Bardzo się cieszę że zostałem obdarowany wyjątkowym prezentem dostarczyło mi to pięknych przeżyć w tunelu aerodynamicznym w Lesznie tak mi się spodobało że dokupiłem następne minuty. Dobrze że jesteście taki i innego rodzaju prezenty są strzałem w 10 bardzo praktyczne umożliwiają spędzenie niezapomnianych pięknych chwil i dostarczają dużo radości

Wyświetlono 5 z 53

Zobacz inne propozycje