Zjazd Tyrolski (bilet ulgowy) | Wrocław

1 rok ważności Nowość
0.0 0 Opinii

Zjazd Tyrolski (bilet ulgowy) | Wrocław


Wrocław
1 os.
Voucher ważny do: 2024-06-03
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

35,00 zł

35,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Dużo emocji, mnóstwo świetnej zabawy i konkretny zastrzyk adrenaliny. Marzysz o niezwykłej przygodzie? Zapraszamy na niezapomniany Zjazd Tyrolski na Stadionie we Wrocławiu dla Nastolatka! Przygotuj się na niesamowitą atrakcję, która zapewni nie tylko przyspieszone bicie serca, ale również niecodzienne widoki. W końcu zjazd nad płytą stadionu to nie lada atrakcja - 170 metrów długości i 30 metrów wysokości sprawią, że będzie to przeżycie, które zapamiętasz na długie lata! Powodzenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zjazd Tyrolski na Stadionie we Wrocławiu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej, niepełnoletniej osoby.

Jaka jest długość zjazdu?
Długość zjazdu to 170 metrów.

Na jakiej wysokości odbywa się zjazd?
Będziesz znajdować się 30 metrów nad ziemią.

Jakie są wymagania, niezbędne, by skorzystać z przeżycia?
Musisz mieć minimum 14 lat, 150 cm wzrostu i 50 kg wagi.

Zjazd Tyrolski na Stadionie we Wrocławiu dla Nastolatka sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla nastolatki, prezent na Dzień Dziecka

Rozglądasz się za ciekawym prezentem dla dziecka na święta? Potrzebujesz niezapomnianego przeżycia, które idealnie sprawdzi się jako prezent dla syna lub córki? Zjazd Tyrolski na Stadionie we Wrocławiu to kapitalny pomysł na prezent, który pasuje na każdą okazję. Voucher na zjazd tyrolką to niezapomniany prezent i okazja, by podarować nastolatkom cudowne, niezapomniane momenty. Idealny prezent świąteczny dla nastolatka lub prezent urodzinowy dla nastolatki. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i wybierz super prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 30 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent ważny 12 miesięcy. Uczestnik musi mieć minimum 14 lat, 150 cm wzrostu i 50 kg wagi. Wejścia z instruktorem są co 30 minut, natomiast w biurze trzeba być na 15 min przed wejściem grupy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

DREAM JUMP

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.