Zbieganie po Ścianie | Poznań

0.0 0 Opinii

Zbieganie po Ścianie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Szukasz wyjątkowych wrażeń? Uwielbiasz adrenalinę, a nowe wyzwania dodatkowo Cię motywują? Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju Zbieganie po Ścianie! Poznaj technikę wykorzystywaną przez jednostki specjalne całego świata przy szybkich interwencjach z poziomu dachu! Przy pełnej asekuracji i całkowitym bezpieczeństwie zbiegasz lub schodzisz (sam ustalasz tempo) po pionowej ścianie! Poczuj się jak superbohater, który musi uratować świat! Niezapomniane emocje gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie instruktażowe, możliwość zejścia ze ściany oraz pełną asekurację doświadczonego instruktora.

Z jakiej wysokości odbywa się zejście?
Zejście odbywa się z wysokości 30 metrów!

Czy prezent może zrealizować osoba niepełnoletnia?
Nie, zrealizować Voucher może wyłącznie osoba pełnoletnia.

Czy wiesz, że…
Wielu magików miało w swoich pokazach momenty, w których chodzili po pionowych ścianach. Były to jednak tylko sztuczki, które niewiele wspólnego mają z prawdziwym Zbieganiem po Ścianie!

Zbieganie po Ścianie sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na osiemnastkę

Szukasz prezentu naładowanego adrenaliną, który bliska Ci osoba jeszcze długo będzie wspominać? Zbieganie po Ścianie to idealny podarunek zarówno dla niej jak i dla niego, niezależnie od wieku! Emocje, które gwarantuje to przeżycie sprawiają, iż jest to wymarzony upominek osiemnastkowy lub urodzinowy! Zamiast rzeczy podaruj marzenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek 18 lat. Maksymalna waga uczestnika 95 kg. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://joyfactory.pl/rezerwacja-terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Joy Factory

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.