JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Strzał z Ludzkiej Procy dla Dwojga | Poznań (okolice)

Strzał z Ludzkiej Procy dla Dwojga | Poznań (okolice)


Opalenica
2 os.

250 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
250 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szaleństwo posiada różne oblicza i każdy z nas potrzebuje go czasami zasmakować! Zwariowanych rzeczy najlepiej dokonywać w towarzystwie, kiedy to radość jest podwójnie spotęgowana. Strzał z Ludzkiej Procy dla Dwojga to doskonała możliwość zasmakowania czegoś zupełnie nowego, co oferuje przeżycia zupełnie nie z tej ziemi! Wyskoczcie w powietrze i cieszcie się lotem w wyjątkowo oryginalny sposób, który zapewni Wam moc wrażeń na całe życie!

Kiedy można korzystać z atrakcji?

Strzał z procy realizowany jest w miesiącach od kwietnia do października. Jako, że jest to atrakcja realizowana na powietrzu, zależy to również od odpowiednich warunków pogodowych w podanych miesiącach.

Czy można to nagrać?

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia profesjonalnego filmowania, dzięki czemu skupicie się wyłącznie na atrakcji, a dodatkowo odbierzecie wspaniałą pamiątkę.

Czy mogą pojawić się osoby towarzyszące?

Oczywiście! Na miejscu mogą pojawić się osoby, które będą wyłącznie obserwowały całą realizację. Ilość osób obserwujących: bez ograniczeń.

Na czym polega taki strzał?

Przede wszystkim jest to proca w rozmiarach XXL. Osoba, która przystępuje do skoku znajduje się na napiętych linach pomiędzy dwoma ogromnymi słupami. Kiedy liny są już wystarczająco naprężone - wtedy lina zostaje puszczona i następuje wystrzał w powietrze.

Strzał z Ludzkiej Procy dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent dla mężczyzny, podarunek na 18.

Strzał z Ludzkiej Procy dla Dwojga to doskonały prezent dla miłośników sportów ekstremalnych i dla tych, którzy cenią sobie atrakcje z dozą adrenaliny. Tak oryginalny prezent sprawdzi się nie tylko jako prezent dla mężczyzny, ale również jako prezent na urodziny dla osób ceniących sobie silne wrażenia! Podaruj wystrzałowe chwile osobie, która jest dla Ciebie bliska!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Opalenica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

20-30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy podpisać regulamin oraz oświadczenie dotyczące stanu zdrowia. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Agnieszka P.

Świetny pomysł na prezent, niesamowite przeżycie pełne emocji, zdecydowanie polecam dla szalonych osób lub dla osób chcących spróbować nowych doznań, zupełnie inne odczucia niż na bunge , polecam!!!!!!

Zuzanna Stromczyńska

Strzał z procy przeprowadzony został bez zarzutów.Świetna zabawa w naprawdę miłej atmosferze. Młody skład wykonujący strzał umilał nam przeżycie i sprawił, że zostanie w naszej pamięci na długo.

Wiktoria Dziedzic

Byłam wraz z przyjaciółką na „ludzkiej procy”, było fenomenalnie! Panowie z obsługi bardzo mili, pomocni i zabawni ;) polecam każdemu!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.