(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok Wahadłowy na Linie | Poznań

5.0 1 Opinii

Skok Wahadłowy na Linie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Tyle razy obiecywałeś już sobie, że zrobisz coś szalonego. Nadal jednak kończy się na kinie i pizzy... Czas podjąć wyzwanie i sprawdzić własną odwagę! Ekstremalne wrażenia zapewni Ci Skok Wahadłowy na Linie! Spróbuj poskromić tego imponującego kolosa. Zdobądź jego szczyt, a potem rzuć się w otchłań! Skok wahadłowy na linie zapewni Ci niezapomniane doznania i podniesie poziom adrenaliny do maksimum. Pokaż wszystkim, że jesteś Zdobywcą Stadionów!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z podestu na konstrukcji stadionu. Wysokość z jakiej oddawany jest skok to 35 metrów, a swobodny lot trwa około 3-4 sekund.

Czy skok może oddać osoba niepełnoletnia?
Nie, skok mogą oddać wyłącznie osoby pełnoletnie. 

Czy wiesz, że...
W 2012 roku Stadion Poznań był areną rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, rozegrane na nim zostały 3 mecze fazy grupowej.

Skok Wahadłowy na Linie | Poznań to wyjątkowe przeżycie dla każdego miłośnika adrenaliny. Stan euforii jaki zapewnia to ekstremalne doznanie zaspokoi najbardziej wybrednych i znudzonych codziennością osób. Jeśli ktoś z Twoich bliskich narzeka na nudę, podaruj mu to niezwykłe przeżycie. Jako, że potrzeba emocji jest niezależna od płci Skok ze Stadionu to świetny prezent dla Niej jak i podarunek dla Mężczyzny. Spraw bliskiej Ci osobie niezapomniane chwile!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek 18 lat. Maksymalna waga uczestnika 95 kg. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://joyfactory.pl/rezerwacja-terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Joy Factory

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Sandra K.

Podobało mi się wszystko. Do samego wjazdu na stadion, gdzie wszyscy byli bardzo otwarci i pomocni. Ekipa zajmująca się skokami to bardzo pozytywne osoby, z którymi aż miło było spędzić czas. Bardzo dokładne przygotowanie do samego skoku, wszystko szczegółowo pokazane i opowiedziane. A sam skok to jedno z najfajniejszych przeżyć w moim życiu. Będę serdecznie polecać Wyjątkowy Prezent w wydaniu z jakiego miałam okazję skorzystać.

 

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu całej ekipy. Skok, mimo początkowego zawahania stojąc już na rampie, był mega przeżyciem, oczywiście pozytywnym. Gorąco polecam.

Zobacz inne propozycje