Skok Wahadłowy na Linie | Poznań

5.0 1 Opinii

Skok Wahadłowy na Linie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Tyle razy obiecywałeś już sobie, że zrobisz coś szalonego. Nadal jednak kończy się na kinie i pizzy... Czas podjąć wyzwanie i sprawdzić własną odwagę! Ekstremalne wrażenia zapewni Ci Skok Wahadłowy na Linie! Spróbuj poskromić tego imponującego kolosa. Zdobądź jego szczyt, a potem rzuć się w otchłań! Skok wahadłowy na linie zapewni Ci niezapomniane doznania i podniesie poziom adrenaliny do maksimum. Pokaż wszystkim, że jesteś Zdobywcą Stadionów!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z podestu na konstrukcji stadionu. Wysokość z jakiej oddawany jest skok to 35 metrów, a swobodny lot trwa około 3-4 sekund.

Czy skok może oddać osoba niepełnoletnia?
Nie, skok mogą oddać wyłącznie osoby pełnoletnie. 

Czy wiesz, że...
W 2012 roku Stadion Poznań był areną rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, rozegrane na nim zostały 3 mecze fazy grupowej.

Skok Wahadłowy na Linie | Poznań to wyjątkowe przeżycie dla każdego miłośnika adrenaliny. Stan euforii jaki zapewnia to ekstremalne doznanie zaspokoi najbardziej wybrednych i znudzonych codziennością osób. Jeśli ktoś z Twoich bliskich narzeka na nudę, podaruj mu to niezwykłe przeżycie. Jako, że potrzeba emocji jest niezależna od płci Skok ze Stadionu to świetny prezent dla Niej jak i podarunek dla Mężczyzny. Spraw bliskiej Ci osobie niezapomniane chwile!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek 18 lat. Maksymalna waga uczestnika 95 kg. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie http://joyfactory.pl/rezerwacja-terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Joy Factory

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Sandra K.

Podobało mi się wszystko. Do samego wjazdu na stadion, gdzie wszyscy byli bardzo otwarci i pomocni. Ekipa zajmująca się skokami to bardzo pozytywne osoby, z którymi aż miło było spędzić czas. Bardzo dokładne przygotowanie do samego skoku, wszystko szczegółowo pokazane i opowiedziane. A sam skok to jedno z najfajniejszych przeżyć w moim życiu. Będę serdecznie polecać Wyjątkowy Prezent w wydaniu z jakiego miałam okazję skorzystać.

 

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu całej ekipy. Skok, mimo początkowego zawahania stojąc już na rampie, był mega przeżyciem, oczywiście pozytywnym. Gorąco polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.