Rejs Katamaranem dla Dwojga Zalew Zegrzyński

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa (okolice)
2 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poczujcie wiatr na twarzy, zaznajcie adrenaliny związanej z ślizgiem katamaranu po tafli wody. Wokół białe żagle, chlupot wody, oraz wspaniałe słońce nad głowami. Profesjonalny sternik zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz świetną zabawę. Prawdziwa przygoda zaczyna się już kilka metrów od brzegu - zapraszamy na pokład!

Rejs Katamaranem dla Dwojga Zalew Zegrzyński to niebanalny upominek oraz świetny prezent dla na walentynki dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas. Możesz być pewny, że obdarowany będzie zaskoczony!


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni kostium kąpielowy, w chłodne - sztormiak. W lecie obowiązkowo nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń. Do katamaranu mogą wsiąść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Patent żeglarski nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.