Ekskluzywny Rejs Katamaranem dla Dwojga | Gdańsk

0.0 0 Opinie

Ekskluzywny Rejs Katamaranem dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Gdańsk to bez wątpienia piękne i urokliwie położone miasto, które aż chce się zwiedzić. Czym jednak byłoby zwiedzanie bez Rejsu Katamaranem po Gdańsku VIP! Zgodnie z zachęcającymi słowami Krzysztofa Krawczyka ruszcie w piękny rejs i podziwiajcie Gdańsk z zupełnie innej perspektywy! Spędźcie romantyczną randkę bądź towarzyskie spotkanie na pokładzie statku, z którego możecie podziwiać najwspanialsze obiekty architektoniczne miasta! Wspaniała wodna przygoda czeka na Was!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs katamaranem po Gdańsku na wyłączność dla dwóch osób plus lampka wina dla dwojga.

Ile czasu będziemy płynąć?
Rejs trwa około 60 minut.

Jak wygląda trasa rejsu?
Rejs jest prowadzony w taki sposób, by można było zobaczyć Gdańskie Stare Miasto, Marinę Żabi Kruk i Szafarnię. Następnie statek przepłynie pod zwodzoną kładką. Wtedy będzie można zobaczyć historyczny statek - Sołdek, Filharmonię oraz Muzeum II Wojny Światowej. Ostatni punkt na mapie rejsu, to wizyta w stoczni, gdzie będzie można zobaczyć Gdańskie Żurawie.

Ekskluzywny Rejs Katamaranem sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, prezent na rocznicę

Szukasz wyjątkowego pomysłu na uczczenie rocznicy? Potrzebujesz romantycznej scenerii, by oświadczyć się tej jedynej? Ekskluzywny Rejs Katamaranem to fantastyczne połączenie przygody i zwiedzania! Przygoda na statku to świetny upominek z okazji urodzin lub imienin! Fantastyczna okazja, by przeżyć wspaniałe popołudnie w romantycznej scenerii!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. W trakcie rejsu można podziwiać między innymi: Gdańskie Stare Miasto, Marinę Żabi Kruk i Szafarnię, następnie statek przepłynie pod zwodzoną kładką, gdzie można ujrzeć historyczny Statek Sołdek, Filharmonię, Muzeum II Wojny Światowej. Rejsy realizowane są od poniedziałku do piątku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Baby Blue Katamaran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.