Tygodniowy Wypoczynek na Jachcie | Mazury

0.0 0 Opinii

Tygodniowy Wypoczynek na Jachcie | Mazury


Oferta niedostępna
1-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Spokój i cisza to wymarzony odpoczynek dla Ciebie? Jesteś wrażliwy na uroki natury? Oderwij się od rzeczywistości z naszym Tygodniowym Wypoczynkiem na Jachcie i przeżyj niezapomniane chwile podczas wodnej przygody! Poczuj atmosferę beztroskiego relaksu i oddaj się całkowitej kontemplacji otoczenia, podziwiając malownicze widoki regionu. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich słynie z najpiękniejszego szlaku żeglugowego w północno-wschodniej części Polski. Przekonaj się o jego bogactwie naturalnym i ciesz się przyjemnym pobytem na jachcie!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Odbędziesz tygodniowy rejs na jachcie szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. Startujesz w niedzielę o godzinie 12:30 z miejsca Wilkasy, a kończysz w następną sobotę o godzinie 13.00 w tym samym miejscu. Przygotuj się na chwile pełnego odprężenia. Zabierz ze sobą aparat, bo będzie co fotografować!

Kiedy można wybrać się na taki rejs?
W sezonie ciepłym, czyli od kwietnia do września.

Co masz zapewnione podczas wyprawy?
Zapewnione masz noclegi w nowoczesnym i bezpiecznym jachcie, opiekę doświadczonego sternika, paliwo w ilości 5 litrów, serwis w trakcie rejsu oraz ubezpieczenie NNW.

Tygodniowy Wypoczynek na Jachcie sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca

Szukasz ciekawego prezentu dla miłośnika wody? Nie wiesz, co podarować na Dzień Ojca? Chcesz zaskoczyć męża fantastycznym upominkiem? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Przekonaj się, że Tygodniowy Wypoczynek na Jachcie to wspaniała opcja dla Twoich bliskich, która pozwoli na relaks w promieniach słońca, ciszy i fal! Podaruj żonie siostrze i rodzicom wymarzony odpoczynek na urodziny, imieniny i święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni.

Uczestnicy

1-7 osób.

Pogoda

Rejsy odbywają się w sezonie od kwietnia do września. Decyzję o odwołaniu rejsu z powodu pogody podejmuje wykonawca.

Ważne informacje

Rozpoczęcie rejsu: niedziela, poniedziałek - piątek rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich, sobota - zakończenie. Cena zawiera: noclegi na nowoczesnych jachtach, paliwo do silnika w ilości 5L, opiekę doświadczonego sternika, serwis w trakcie rejsu, ubezpieczenie NNW. Cena nie zawiera: wyżywienia (w tym załoga gwarantuje wyżywienie dla sternika), opłat portowych, końcowego sprzątania jachtu, dodatkowego paliwa do silnika.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szekla

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.