Rejs Katamaranem dla Dwojga | Zalew Zegrzyński

0.0 0 Opinie

Rejs Katamaranem dla Dwojga | Zalew Zegrzyński


Warszawa (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Poczujcie wiatr na twarzy, zaznajcie adrenaliny związanej z ślizgiem katamaranu po tafli wody. Wokół białe żagle, chlupot wody, oraz wspaniałe słońce nad głowami. Profesjonalny sternik zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz świetną zabawę. Rejs Katamaranem dla Dwojga nad Zegrzem to wyjątkowo emocjonująca i pełna adrenaliny przygoda. Ekstremalny sport wodny zaczyna się już kilka metrów od brzegu - zapraszamy na pokład!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Katamaranem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa rejs?
Długość trwania rejsu jest zależna od uczestników. Zazwyczaj rejs trwa około 2-3 godzin.

Czy jest wymagany patent żeglarski?
Nie, patent nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami.

Rejs Katamaranem dla Dwojga | Zalew Zegrzyński sprawdzi się jako niesamowity prezent dla pary, która uwielbia ekstremalne przygody. Ten wodny sport potrafi dostarczyć niezwykłych wrażeń i sprawia, że chce się żyć! Wybierz Voucher na przeżycie i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni kostium kąpielowy, w chłodne - sztormiak. W lecie obowiązkowo nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń. Do katamaranu mogą wsiąść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KPRESZ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.