(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczny Rejs dla Dwojga | Wrocław

Nowość
0.0 0 Opinii

Romantyczny Rejs dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1498,99 zł

1498,99 zł

O prezencie

Romantyczny Rejs dla Dwojga, Wrocław - Barbarkar

Wejdźcie na pokład i wyruszcie w romantyczną podróż po świecie kapitalnych widoków i pięknych okoliczności przyrody. Zapraszamy na Romantyczny Rejs dla Dwojga we Wrocławiu, który zabierze Was w wir wodnej przygody. Wejdźcie na pokład statku, na którym będziecie jedynymi pasażerami. Delikatne dźwięki wybranej przez Was muzyki i intymne oświetlenie sprawią, że będziecie czuli się zjawiskowo. Usiądźcie wygodnie i podziwiajcie piękno świata, jednocześnie delektując się szampanem i doskonałym jedzeniem. Czas na cudowne chwile na wodzie!

Romantyczny Rejs dla Dwojga we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Romantyczny Rejs. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie składa się z:
- Rejsu na wyłączność (będzie jedynymi pasażerami);
- Romantycznej atmosfery na pokładzie (wybrana przez Was muzyka, intymne oświetlenie);
- Szampana i coolera z lodem;
- Wykwintnego cateringu (do ustalenia 7 dni przed rejsem).

Jaka jest trasa rejsu?
Trasa rejsu ustalana jest indywidualnie. Proponowana trasa prezentuje się następująco: Wyspa Słodowa – Przystań/pub Barbarka, Most Uniwersytecki, Most Pomorski Południowy, Wyspa Słodowa (strona północna), Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa (strona południowa), Przesmyk Klary, Most Młyński Północny, Most Tumski, Ostrów Tumski, Bulwar Dunikowskiego, Most Pokoju, Most Grunwaldzki, Politechnika Wrocławska, powrót pod mostem Piaskowym oraz Macieja do Przystani/pubu Barbarka.

Ile trwa rejs?
Rejs trwa około 60 minut.

Kiedy odbywają się rejsy?
Rejsy odbywają się codziennie, od kwietnia do października.

Romantyczny Rejs dla Dwojga - Voucher na prezent

Romantyczny Rejs dla Dwojga we Wrocławiu jest znakomitą okazją, by wybrać się w niezwykłą podróż i przeżyć cudowne chwile we dwoje. Voucher doskonale sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki, romantyczna niespodzianka zaręczynowa lub pomysł na celebrację rocznicy ślubu. Wyjątkowe chwile we dwoje to podarunek, który pozostaje w pamięci na lata - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i… wyjątkowe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym-od kwietnia do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: udział w rejsie na wyłączność, romantyczną atmosferę na pokładzie (wybrana przez Was muzyka, intymne oświetlenie),szampana i coolera z lodem oraz wykwintny catering (do ustalenia 7 dni przed rejsem). Trasa rejsu ustalana jest indywidualnie, a rozpoczyna i kończy się on na Wyspie Słodowej. Przeżycie może być realizowane w języku angielskim. Z przeżycia mogą skorzystać osoby z ograniczeniami ruchu, poruszające się na wózku inwalidzkim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BARBARKAR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje