Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński

5.0 1 Opinii

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Czeka Cię niezapomniane przeżycie! Ekstremalny Rejs Katamaranem to zderzenie z dwoma żywiołami natury. Zmierz się z potęgą wiatru i wody. Niepowtarzalne wrażenie prędkości rozwijanej jedynie z wykorzystaniem żagli i wiatru. Bez ryku silnika słychać tylko szum wody przelatującej pod jachtem. Piękne widoki i kojący szum wody wprawi Cię w miły nastrój. Zrelaksujesz się, odprężysz i przeżyjesz fajną przygodę. Spróbuj swoich sił w sportowym żeglarstwie pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie zabraknie również dawki adrenaliny, gdy łódź zacznie się ostro przechylać. Ta nutka ekstremalnych przeżyć to czysta przyjemność! Jeszcze nie raz wspomnisz tą przygodę. Pomyślnych wiatrów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Ekstremalny Rejs Katamaranem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa rejs?
Długość trwania rejsu jest zależna od uczestnika. Zazwyczaj rejs trwa około 2-3 godzin.

Czy jest wymagany patent żeglarski?
Nie, patent nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami.

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński  sprawdzi się jako  znakomity prezent dla faceta, który kocha wodę i lubi czuć adrenalinę we krwi! Podaruj bliskiej osobie niezwykłą wodną przygodę i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni kostium kąpielowy, w chłodne - sztormiak. W lecie obowiązkowo nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem.

Czas trwania

Czas prezentu Ekstremalny Rejs Katamaranem zależy od uczestnika – maksymalnie 2-3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KPRESZ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Krzysztof

OTRZYMAŁEM W PREZENCIE REJS KATAMARANEM PO ZALEWIE ZEGRZYŃSKIM. WRAŻENIA KAPITALNE-OBSŁUGA PROFESJANALNA-BARDZO SYMPATYCZNI I OTWARCI LUDZIE. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA KRZYSZTOFA PRESZA. POZDRAWIAM CAŁY TEAM Z ZEGRZA Krzysztof :)

Zobacz inne propozycje