Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński

0.0 0 Opinie

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Czeka Cię niezapomniane przeżycie! Ekstremalny Rejs Katamaranem to zderzenie z dwoma żywiołami natury. Zmierz się z potęgą wiatru i wody. Niepowtarzalne wrażenie prędkości rozwijanej jedynie z wykorzystaniem żagli i wiatru. Bez ryku silnika słychać tylko szum wody przelatującej pod jachtem. Piękne widoki i kojący szum wody wprawi Cię w miły nastrój. Zrelaksujesz się, odprężysz i przeżyjesz fajną przygodę. Spróbuj swoich sił w sportowym żeglarstwie pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie zabraknie również dawki adrenaliny, gdy łódź zacznie się ostro przechylać. Ta nutka ekstremalnych przeżyć to czysta przyjemność! Jeszcze nie raz wspomnisz tą przygodę. Pomyślnych wiatrów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Ekstremalny Rejs Katamaranem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa rejs?
Długość trwania rejsu jest zależna od uczestnika. Zazwyczaj rejs trwa około 2-3 godzin.

Czy jest wymagany patent żeglarski?
Nie, patent nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami.

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński  sprawdzi się jako  znakomity prezent dla faceta, który kocha wodę i lubi czuć adrenalinę we krwi! Podaruj bliskiej osobie niezwykłą wodną przygodę i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni kostium kąpielowy, w chłodne - sztormiak. W lecie obowiązkowo nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem.

Czas trwania

Czas prezentu Ekstremalny Rejs Katamaranem zależy od uczestnika – maksymalnie 2-3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KPRESZ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Krzysztof

OTRZYMAŁEM W PREZENCIE REJS KATAMARANEM PO ZALEWIE ZEGRZYŃSKIM. WRAŻENIA KAPITALNE-OBSŁUGA PROFESJANALNA-BARDZO SYMPATYCZNI I OTWARCI LUDZIE. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA KRZYSZTOFA PRESZA. POZDRAWIAM CAŁY TEAM Z ZEGRZA Krzysztof :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.