JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalny Rejs Katamaranem | Zalew Zegrzyński


Warszawa (okolice)
1 os.

399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399 zł

Czeka Cię niezapomniane przeżycie! Ekstremalny Rejs Katamaranem to zderzenie z dwoma żywiołami natury. Zmierz się z potęgą wiatru i wody. Niepowtarzalne wrażenie prędkości rozwijanej jedynie z wykorzystaniem żagli i wiatru. Bez ryku silnika słychać tylko szum wody przelatującej pod jachtem. Piękne widoki i kojący szum wody wprawi Cię w miły nastrój. Zrelaksujesz się, odprężysz i przeżyjesz fajną przygodę. Spróbuj swoich sił w sportowym żeglarstwie pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie zabraknie również dawki adrenaliny, gdy łódź zacznie się ostro przechylać. Ta nutka ekstremalnych przeżyć to czysta przyjemność! Jeszcze nie raz wspomnisz tą przygodę. Pomyślnych wiatrów!

Prezent obejmuje:

  • Ekstremalne przeżycie na Katamaranie,
  • Opiekę doświadczonego instruktora.

Jeśli chcesz znaleźć świetny pomysł na prezent to trafiłeś w dziesiątkę! Ekstremalny Rejs Katamaranem to niebanalny upominek, który dostarczy każdemu mnóstwo wspomnień, wrażeń i nowych doświadczeń. Kto wie, może obdarowany odnajdzie nową pasje? Spraw komuś prawdziwą przyjemność. Rejs katamaranem to znakomity prezent dla każdego, kto kocha wodę i lubi czuć adrenalinę we krwi! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni kostium kąpielowy, w chłodne - sztormiak. W lecie obowiązkowo nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem.

Czas trwania

Czas prezentu Ekstremalny Rejs Katamaranem zależy od uczestnika – maksymalnie 2-3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Patent żeglarski nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2355
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Krzysztof

OTRZYMAŁEM W PREZENCIE REJS KATAMARANEM PO ZALEWIE ZEGRZYŃSKIM. WRAŻENIA KAPITALNE-OBSŁUGA PROFESJANALNA-BARDZO SYMPATYCZNI I OTWARCI LUDZIE. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA KRZYSZTOFA PRESZA. POZDRAWIAM CAŁY TEAM Z ZEGRZA Krzysztof :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.