Rejs Event Boatem dla Dwojga (60 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Rejs Event Boatem dla Dwojga (60 minut) | Warszawa (okolice)


Serock
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,00 zł

229,00 zł

O prezencie

Marzy Wam się szalona impreza na środku jeziora? A może marzycie, żeby popłynąć tam, gdzie wzrok nie sięga i zrobić wspaniałego grilla? Zapraszamy na Rejs Event Boatem dla Dwojga (60 min)!Ta nietypowa łódź ma na pokładzie wszystko, czego będzie potrzebować! Miejsce do grillowania, wygodne siedzenia, oświetlenie i nagłośnienie! Bawcie się dobrze grilując albo tańcząc na środku jeziora! Wspaniała przygoda, która pozwoli Wam na odprężenie i zapomnienie o codziennych troskach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs event boatem dla dwóch osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestników?
Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat.

Rejs Event Boatem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent na Walentynki, prezent dla małżeństwa

Wspaniała forma relaksu i odprężenia, która daje możliwość przyrządzenia ulubionych potraw...na środku jeziora! O czym mowa? O Rejsie Event Boatem dla Dwojga (60 min), który jest świetnym pomysłem na prezent dla dwojga! Idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin, imienin lub Dnia Kobiet! Będzie również doskonałym wyborem, który ucieszy zarówno mężczyznę, jak i kobietę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od połowy kwietnia do końca września. Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat. Osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą składniki, aby przygotować posiłki. Do realizacji nie są potrzebne uprawnienia, nad bezpieczeństwem czuwa instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.