Rejs Event Boatem dla Dwojga (30 min) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Rejs Event Boatem dla Dwojga (30 min) | Warszawa (okolice)


Serock
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,00 zł

119,00 zł

O prezencie

Szalona zabawa pośrodku jeziora? Grill na wodzie? Bawcie się dobrze podczas Rejsu Event Boatem dla Dwojga!Ta niezwykła łódź posiada wygodne miejsca siedzące, grilla, nagłośnienie wielobarwne oświetlenie oraz parasol, który osłoni Was przed rażącym słońcem! Popłyńcie na środek jeziora i rozpocznijcie wspaniałego grilla, którego nigdy nie zapomnicie! Wspaniała przygoda czeka na Was! Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą ulubione składniki, bez których nie może odbyć się grill!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs event boatem dla dwóch osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 30 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestników?
Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat.

Rejs Event Boatem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Dzień Dziecka

Szukasz szalonej przygody dla małżeństwa? Rejs Event Boatem dla Dwojga to wspaniała okazja, aby doskonale się bawić na pokładzie tej nietypowej łodzi! Wspaniała przygoda na jeziorze to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin! Idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Walentynek! Wspaniała przygoda czeka właśnie na Was!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od połowy kwietnia do końca września. Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat. Osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą składniki, aby przygotować posiłki. Do realizacji nie są potrzebne uprawnienia, nad bezpieczeństwem czuwa instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.