Rejs Event Boatem dla Dwojga (120 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Rejs Event Boatem dla Dwojga (120 minut) | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzy Wam się niezapomniana przygoda podczas pobytu nad wodą? Chcielibyście odpocząć w królewskim stylu? Zapraszamy na Rejs Event Boatem dla Dwojga (120 min), który pozwoli Wam na zjedzenie ulubionych, grillowych potraw, będąc zamoczonym w wodzie! Ta niezwykła łódka, oprócz grilla, posiada również wygodne leżaki, oświetlenie oraz nagłośnienie, wszystko po to, by Wasz rejs po jeziorze był niezwykły i wyjątkowy! Bawcie się dobrze podczas tej niesamowitej przygody! Pamiętajcie wziąć ulubione składniki ze sobą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs event boatem dla dwóch osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 120 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestników?
Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat.

Rejs Event Boatem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla pary młodej, prezent na zaręczyny

Szukasz emocjonującej przygody na jeziorze? Najlepiej, żeby miała w sobie nutę romantyczności? Rejs Event Boatem dla Dwojga (120 min) to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu i wspaniałe emocje! Świetny pomysł na prezent dla pary lub małżeństwa! Idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Ojca lub Dnia Matki! Będzie również pierwszorzędnym wyborem na Dzień Kobiet lub Walentynki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od połowy kwietnia do końca września. Przynajmniej jedna osoba musi mieć ukończone 16 lat. Osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą składniki, aby przygotować posiłki. Do realizacji nie są potrzebne uprawnienia, nad bezpieczeństwem czuwa instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.