Poznaj Jet Surfing z Filmowaniem dla Dwojga | Pszczyna (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Jet Surfing z Filmowaniem dla Dwojga | Pszczyna (okolice)


Jezioro Łąka
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,99 zł

379,99 zł

O prezencie

Marzycie o niezwykłej przygodzie we dwoje, która nie tylko zapewni emocje i dobrą zabawę, ale także będzie świetną ochłodą w ciepły dzień? Poznaj Jet Surfing z Filmowaniem dla Dwojga na Jeziorze Łąka koło Pszczyny to niesamowita atrakcja, której wspomnienia pozostają na długie lata. Każde z Was otrzyma deskę elektryczną, posiadającą silnik 15-konny, rozpędzający ją do 50 km/h w kilka sekund. Najpierw krótki instruktaż, a następnie wodne szaleństwo, które zostanie dokładnie sfilmowane kamerkami GoPro!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Jet Surfing z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób - każda z nich otrzyma własną deskę.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie obejmuje wynajem dwóch desek elektrycznych i instruktaż ich obsługi.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 30 minut, z czego 20 minut potrwa pływanie, a około 5-10 minut instruktaż.

Czym jest Jet Surfing?
Jet Surfing to deska, posiadająca 15-konny silnik elektryczny, umożliwiający jej rozpędzenie do prędkości 50 km/h w kilka sekund. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, trzymanego w ręce, a na samej desce można pływać stojąc, siedząc lub leżąc.

Czy przeżycie zostanie sfilmowane?
Tak, przeżycie filmowane jest za pomocą kamery GoPro i udostępniane po zakończonej przygodzie.

Jakie wymagania musimy spełnić, by wziąć udział w przeżyciu?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 12 roku życia (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego). Ponadto wymagana jest umiejętność pływania wpław. Należy zabrać ze sobą ręcznik i ewentualnie buty do wody.

Kiedy realizowane jest przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać w sezonie ciepłym, od maja do września.

Poznaj Jet Surfing z Filmowaniem dla Dwojga | Jezioro Łąka to wspaniała wodna przygoda i oryginalny pomysł na prezent dla osób aktywnych. Voucher na Jet Surfing dla dwóch osób na Śląsku gwarantuje emocje i świetną zabawę. Sprawdź, jak łatwe jest spełnianie marzeń bliskich lub… swoich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jezioro Łąka

Obowiązujący strój

strój kąpielowy, ręcznik i ewentualnie buty do wody.

Czas trwania

ok. 30 minut (20 minut pływania, 5-10 minut szkolenia).

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu wówczas Wykonawca proponuje inny termin realizacji. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do września.

Ważne informacje

Voucher zapewnia wynajem desek elektrycznych i instruktaż. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Ponadto wymagana jest umiejętność pływania wpław. Przeżycie filmowane jest za pomocą kamery GoPro i udostępniane po zakończonej przygodzie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jet Surfing Śląsk

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.