Poszalej na Sztucznym Stoku Plus | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdańsk
1 os.

319 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Na pewno znane jest Ci powiedzenie, że trening czyni mistrza? To prawda, dlatego warto przykładać się do regularnych ćwiczeń w każdej dziedzinie – zwłaszcza jeżeli stawiamy w niej pierwsze kroki. Teraz, dzięki nowemu krytemu stokowi, który jest czynny przez cały rok, możesz poszaleć na sztycznym stoku również w lecie. Pozwoli Ci to zdobyć i rozwinąć swoje umiejętności tak, aby bez przeszkód czerpać radość z jazdy, kiedy przyjdzie sezon zimowy. Rozwijaj swoją sportową pasję!

 Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę, buty, skarpety, kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.

Czy jazda na sztucznym stoku jest podobna do jazdy w górach?

Technika jazdy na sztucznym stoku jest taka sama jak w warunkach naturalnych. Podczas jazdy pracują te same partie mięśni jak podczas jazdy na nartach czy snowboardzie w górach.

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus sprawdzi się jako:

Prezent dla Niego, Podarunek dla Taty, Prezent dla Niej, Upominek Na Święta dla brata.

Poszalej na Sztucznym Stoku Plus to wyjątkowy prezent dla każdego młodego człowieka, ponieważ daje mu możliwość do tego, aby zdobył i rozwinął nowe zdolności. Ten podarunek warto wręczyć przed sezonem narciarskim, tak aby zdobyte umiejętności sprawdzić na prawdziwym stoku już w okresie zimowym. Kupując taki prezent na urodziny, robisz naprawdę dobrą inwestycję.


Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Informacje dodatkowe

Wymagana rezerwacja. Prezent obejmuje 4 wejścia na sztuczny stok narciarski oraz niezbędny do skorzystania z niego sprzęt (narty lub deskę,buty,skarpety,kask). W celach bezpieczeństwa nad realizacją czuwa obecny na stoku instruktor.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.