JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem dla Dwojga | Kielce

Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem dla Dwojga | Kielce


Kielce
1-2 os.

489 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
489 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wspólne gotowanie pozwala zbliżyć się do siebie i dokładniej poznać. Próbowanie nowych smaków, testowanie nietypowych rozwiązać i stosowanie kulinarnych trików – to idealny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Warsztat Kulinarny to sposób na spędzenie wolnego czasu w domowej, przyjaznej atmosferze z bliską osobą. Roznoszące się po kuchni zapachy i poczucie ciepła pozwolą Wam poczuć się jak w raju na ziemi. Oddajcie się przyjemności przy jednoczesnym zdobywaniu wiedzy i delektujcie wspólnie spędzonym czasem.

Co obejmuje prezent?
Znajdziecie tu przeżycie z "mistrzem" co to oznacza... warsztaty prowadzone są przez "Gwiazdy" Sztuki Kulinarnej, Blogerów Kulinarnych, znanych Szefów Kuchni i Autorytety Świata Gastronomii. Obdarowane osoby mają zapewnione stanowisko pracy i opiekę specjalisty. Dostaną również wszelkie niezbędne narzędzia i produkty, z których zostanie przygotowany posiłek.

Jaki jest temat warsztatów?
Temat warsztatów jest co tydzień inny np. kuchnia włoska, tajska, wietnamska, owoce morza czy praliny, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania całego przeżycia to 4 godziny.

Warsztat Kulinarny "with Master" dla Dwóch Osób sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, upominek dla pary, podarunek dla przyjaciół.

Wyjątkowy prezent to taki, który cieszy i zaskakuje jednocześnie. Podaruj więc voucher, który pozwoli stworzyć niesamowite wspomnienia. Podarunek dla małżeństwa w postaci wspólnie spędzonego czasu to miła niespodzianka. To także idealna opcja na prezent na ślub. Spraw, aby kolejny prezent na rocznicę ślubu był inny od wszystkich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Warunkiem uczestnictwa w wybranych warsztatach jest wcześniejsze poinformowanie organizatora, najpóźniej 2 dni przed warsztatami, telefonicznie pod numerem 730720264 lub drogą e-mailową studio@domowaspizarnia.plLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.