Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem dla Dwojga | Kielce

0.0 0 Opinie

Warsztat Kulinarny Gotuj z Mistrzem dla Dwojga | Kielce


Kielce
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

489,00 zł

489,00 zł

O prezencie

Wspólne gotowanie pozwala zbliżyć się do siebie i dokładniej poznać. Próbowanie nowych smaków, testowanie nietypowych rozwiązać i stosowanie kulinarnych trików – to idealny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Warsztat Kulinarny to sposób na spędzenie wolnego czasu w domowej, przyjaznej atmosferze z bliską osobą. Roznoszące się po kuchni zapachy i poczucie ciepła pozwolą Wam poczuć się jak w raju na ziemi. Oddajcie się przyjemności przy jednoczesnym zdobywaniu wiedzy i delektujcie wspólnie spędzonym czasem.

Co obejmuje prezent?
Znajdziecie tu przeżycie z "mistrzem" co to oznacza... warsztaty prowadzone są przez "Gwiazdy" Sztuki Kulinarnej, Blogerów Kulinarnych, znanych Szefów Kuchni i Autorytety Świata Gastronomii. Obdarowane osoby mają zapewnione stanowisko pracy i opiekę specjalisty. Dostaną również wszelkie niezbędne narzędzia i produkty, z których zostanie przygotowany posiłek.

Jaki jest temat warsztatów?
Temat warsztatów jest co tydzień inny np. kuchnia włoska, tajska, wietnamska, owoce morza czy praliny, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania całego przeżycia to 4 godziny.

Warsztat Kulinarny "with Master" dla Dwóch Osób sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, upominek dla pary, podarunek dla przyjaciół.

Wyjątkowy prezent to taki, który cieszy i zaskakuje jednocześnie. Podaruj więc voucher, który pozwoli stworzyć niesamowite wspomnienia. Podarunek dla małżeństwa w postaci wspólnie spędzonego czasu to miła niespodzianka. To także idealna opcja na prezent na ślub. Spraw, aby kolejny prezent na rocznicę ślubu był inny od wszystkich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warunkiem uczestnictwa w wybranych warsztatach jest wcześniejsze poinformowanie organizatora, najpóźniej 2 dni przed warsztatami, telefonicznie pod numerem 730720264 lub drogą e-mailową studio@domowaspizarnia.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.