Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny | Wrocław

Nowość
0.0 0 Opinie

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny | Wrocław


Wrocław
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

479,99 zł

479,99 zł

O prezencie

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny, Wrocław - Pracownia Ceramiczna MaluMika

Spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie może przybierać różne formy, a te kreatywne i wyzwalające wyobraźnie są częstym wyborem! Odkryjcie Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny we Wrocławiu i pomalujcie wyjątkowe przedmioty użytkowe! Na początku zwiedzicie pracownię i dowiecie się więcej o właściwości szkliw oraz technik szkliwienia. Następnie wybierzecie formy, które pomalujecie dowolną techniką. Przygotujcie się na świetną zabawę i odkryjcie, jak wiele emocji czeka w pracowni ceramicznej!

Warsztaty Malowania Ceramiki we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Malowania Ceramiki. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób - dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Warsztaty potrwają 3 godziny.

Jak wyglądają warsztaty?
Warsztaty rozpoczynają się od zwiedzania pracowni i poznania informacji na temat właściwości szkliw i technik szkliwienia. Następnie wybierzecie formy ceramiczne (z dostępnych w pracowni), które pomalujecie dowolną techniką (2 x forma średnia, 2 x forma mała). Pomalowane formy będą wypalone w piecu i gotowe do odbioru po około 10 dniach (istnieje możliwość ich wysłania za dodatkową opłatą). Formy są w 100% użytkowe i można je myć w zmywarce.
Podczas warsztatów otrzymacie napoje: dorośli kawę lub herbatę, a dzieci sok.

Kiedy mogą odbyć się warsztaty?
Warsztaty mogą odbyć się każdego dnia tygodnia, w godzinach otwarcia pracowni.

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny - voucher na prezent

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Rodziny we Wrocławiu to wyjątkowa okazja, by wybrać się do profesjonalnej pracowni ceramicznej i spędzić czas w sposób niezwykły i kreatywny. Voucher na malowanie ceramiki świetnie sprawdzi się jako prezent dla rodziny we Wrocławiu – podaruj bliskim ciekawą przygodę i zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty rozpoczynają się od zwiedzania pracowni i poznania informacji na temat właściwości szkliw i technik szkliwienia. Następnie wybierzecie formy ceramiczne (z dostępnych w pracowni), które pomalujecie dowolną techniką (2 x forma średnia, 2 x forma mała). Pomalowane formy będą wypalone w piecu i gotowe do odbioru po około 10 dniach (istnieje możliwość ich wysłania za dodatkową opłatą). Formy są w 100% użytkowe i można je myć w zmywarce. Podczas warsztatów otrzymacie napoje: dorośli kawę lub herbatę, a dzieci sok. Warsztaty mogą odbyć się każdego dnia tygodnia, w godzinach otwarcia pracowni.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiczna MaluMika

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.