Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Wiele Lokalizacji


Kielce, Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

590,00 zł

590,00 zł

O prezencie

Chcesz stać się perfekcyjnym kierowcą i zdobyć nowe umiejętności w prowadzeniu auta? Pragniesz zwiększyć swoją ostrożność na drodze? Teraz możesz to uczynić z Szkoleniem z Bezpiecznej Jazdy! Poznaj różnego rodzaju sytuacje awaryjne, wymagające szybkiej reakcji od kierowcy. Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak radzić sobie z poślizgiem na zakręcie czy omijać przeszkody na nawierzchni o zróżnicowanej przyczepności. Opanuj technikę skutecznego prowadzenia samochodu w utrudnionych warunkach drogowych, zdobywając pełną kontrolę nad pojazdem i zostań znakomitym kierowcą!

Najczęściej zadawane pytania:

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Czeka Cię szkolenie z zasad bezpieczeństwa prowadzenia samochodu, podczas którego poćwiczysz szybką pracę rąk na kierownicy, tor jazdy w zakręcie, opanowanie poślizgu w zakręcie oraz omijanie przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Ponadto przypomnisz sobie fundamentalne elementy jazdy samochodem.

Czy muszę mieć własny samochód?
Tak, szkolenia odbywają się z wykorzystaniem prywatnych samochodów. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu od Wykonawcy za dodatkową opłatą.

Czy trzeba w jakiś sposób przygotować swój samochód do kursu?
Nie jest to konieczne. Podczas szkolenia w bezpiecznych warunkach symulowane są sytuacje, jakie mogą wydarzyć się w codziennej jeździe po drodze. Warto jednak przed przyjazdem na kurs sprawdzić podstawowe elementy samochodu, jak choćby hamulce czy poziom oleju silnikowego, a także wypakować niepotrzebne rzeczy z bagażnika oraz przedziału pasażerskiego.

Gdzie będzie odbywać się Twoje szkolenie?
Szkolić możesz się na torze w Kielcach lub w Warszawie.

Ile trwa kurs?
Kurs trwa 7 godzin (09:00-16.00).

Kiedy odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów. Z reguły terminy w kalendarzu pojawiają się 2-3 razy w miesiącu, pomiędzy wtorkiem a piątkiem. Sporadycznie - zdarza się kurs w sobotę

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy | Wiele Lokalizacji  to praktyczny prezent na urodziny. Niech obdarowana nim osoba cieszy się z niezawodnej jazdy! Zadbaj o swoich bliskich również na drodze!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Buty z płaską podeszwą.

Czas trwania

ok. 7 godzin

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Szkolenie jest realizowane z wykorzystaniem własnego samochodu. Wymagane aktualne prawo jazdy kat. B. Szkolenia odbywają się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SJS Driving Experience

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.