Podstawowy Kurs Fotografii

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa
1 os.

580 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Interesujesz sie fotografią? Chciałbyś nauczyć się robić profesjonalne zdjęcia? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Kurs fotografii zaczyna się od opanowania funkcji aparatu fotograficznego. Następnie przez szereg urozmaiconych zajęć praktycznych uczysz się jak zrobić takie zdjęcia, które dadzą Ci radość tworzenia i przyciągną uwagę oglądających. Kolejne lekcje będą odbywać się w plenerze w dzień i w nocy. Ponadto zapoznasz się z wyposażeniem studia fotograficznego. Dzięki szkoleniu poznasz wiele sposobów na uzyskanie jeszcze lepszych zdjęć. Rozpocznij przygodę z profesjonalną fotografią!

Ważne informacje:

  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.
  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.

Podstawowy Kurs Fotografii to doskonały wybór na prezent dla każdego początkującego fotografa. Kurs ten to idealny podarunek dla niego, dla niej, na święta i na urodziny. 

 

 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

8 lekcji po 3 godziny każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób).Opinie (1)

Małgorzata

Profesjonalny kurs z wybitnie uzdolnionym nauczycielem. Jestem pod wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy przez instruktora. Przez cały czas pracujemy z własnym aparatem fotograficznym, ucząc się jego funkcji. Non stop instruktor udziela rad, rozwiązuje na bieżąco problemy kursantów i służy profesjonalną wiedzą. Podczas kursu zaplanowane są dwa plenery (w dzień i po zmroku) pozostała cześć zajęć odbywa się w studio. Kurs jest fantastyczny!!! Polecam!!!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności