Paintball Laserowy – Rozgrywka dla 10 osób (60 minut)

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa
10 os.

449 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie sporty ekstremalne, a pragnienie adrenaliny spędza Wam sen z powiek? Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 10 Osób z pewnością Was zachwyci! To nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test zdolności. Łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnego paintballu - jednak bez brudzenia ubrań! Przekonajcie się, dlaczego ta gra bije rekordy popularności na całym świecie. Podzielcie się na drużyny i stoczcie bitwę o przetrwanie... Sprawdźcie, która grupa zyska tytuł najlepszej. Przechytrzcie nieprzyjaciół specjalnie wymyśloną strategią, która zaprowadzi Was do zwycięstwa. Pozwólcie sobie na chwile szaleństwa i pokonajcie wrogów. Wyzwólcie w sobie ducha walki i podejmijcie wyzwanie! Zaryzykujcie - do dzieła!

 

Prezent zawiera:

  • Świetną zabawę,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Amunicję. 
 
 
Szukacie pomysłu na oryginalny prezent? Chcecie sprawić radość bliskim? Podarujcie im voucher! Poczujcie przyjemność ze spełnienia marzenia Przyjaciół, czy Rodziny. Ten gift z pewnością sprawdzi się na każdą okazję - zarówno na Urodziny, Rocznicę, jak i Święta. Zmieńcie marzenia we wspomnienia! 

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut/40 minut gry

Informacje dla oglądających

10 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zastrzega sobie możliwość łączenia grup poniżej 6 osób. Udział w zmaganiach mogą wziąć dzieci od 7 roku życia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.