(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Kitesurfing | Świnoujście (okolice)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Poznaj Kitesurfing | Świnoujście (okolice)


Świnoujście (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

210,00 zł

210,00 zł

O prezencie

Odczuwasz głód nowych ekstremalnych przeżyć? Kitesurfing to połączenie dwóch najpiękniejszych sportów – paralotniarstwa oraz windsurfingu. Naucz się sztuki prowadzenia deski na wodzie i chwyć za latawiec – niech wiatr Cię poprowadzi. Zobaczysz, jak niesamowitych wrażeń dostarcza jazda na fali, a z czasem może opanujesz sztukę imponujących skoków. Jest to jedyny sport, który daje poczucie prawdziwej wolności. Poznaj Kitesurfing już dziś!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje jednogodzinne, indywidualne szkolenie z instruktorem z podstaw kitesurfingu.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnik zapozna się ze sprzętem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: sterowanie latawcem treningowym (komorowym), trymowanie latawca pompowanego, sterowanie w wodzie latawcem pompowanym oraz „body dragi” w tandemie z instruktorem.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu kitesurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się, że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Poznaj Kitesurfing | Świnoujście (okolice) to niezapomniany prezent dla każdego.Ten sport podbija serca wszystkich tych, którzy choć raz go spróbują.Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie naprawdę oryginalny prezent to podaruj jej coś, co może przerodzić się w jej życiową pasję. Kitesurfing to strzał w dziesiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świnoujście (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje