JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Kitesurfing | Szczecin (okolice)

Poznaj Kitesurfing | Szczecin (okolice)


Świnoujscie
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Odczuwasz głód nowych ekstremalnych przeżyć? Kitesurfing to połączenie dwóch najpiękniejszych sportów – paralotniarstwa oraz windsurfingu. Naucz się sztuki prowadzenia deski na wodzie i chwyć za latawiec – niech wiatr Cię poprowadzi. Zobaczysz, jak niesamowitych wrażeń dostarcza jazda na fali, a z czasem może opanujesz sztukę imponujących skoków. Jest to jedyny sport, który daje poczucie prawdziwej wolności. Poznaj Kitesurfing już dziś!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje jednogodzinne, indywidualne szkolenie z instruktorem z podstaw kitesurfingu.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnik zapozna się ze sprzętem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: sterowanie latawcem treningowym (komorowym), trymowanie latawca pompowanego, sterowanie w wodzie latawcem pompowanym oraz „body dragi” w tandemie z instruktorem.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu kitesurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się, że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Prezent "Poznaj Kitesurfing" sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, podarunek dla męża, prezent na urodziny.

Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie naprawdę oryginalny prezent to podaruj jej coś, co może przerodzić się w jej życiową pasję. Kitesurfing to strzał w dziesiątkę! Ten sport podbija serca wszystkich tych, którzy choć raz go spróbują. Właśnie dlatego kurs kitesurfingu to niezapomniany prezent dla każdego. Wręczając taki niezwykły podarek, masz pewność, że wręczasz pakiet wyjątkowych chwil i cudownych przeżyć.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świnoujscie

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.